Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós babám elkezdett hátrate...

15 hós babám elkezdett hátratett kézzel járni? Másé is csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de elég gyakran jár így. 13 hós korában kezdett járni, de csak mostanában csinálja. Ez valami felvett szokás, amiről majd leszokik? Vagy jelenthet valamit?
2013. márc. 22. 12:47
 1/7 anonim válasza:
Az en lanyom is sokszor ugy ment.O is 15 hos volt mikor elkezdte,most mar nemcsinalja most 16hos.
2013. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik lányom is csinálta. Nagyon édes volt. Most 18 hónapos, már abbahagyta.
2013. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rettentő bölcs kislánynak tűnik a picim olyankor :)
2013. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak az én lányom csinálja. A férjem mindig azt mondja ilyenkor, úgy járkál, mint egy uralkodó :D
2013. márc. 22. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
:) Az én fiam is csinálta, és olyan cuki volt. Olyan volt, mint egy gondolkodó öregember :) Nem tudom, hogy mikor hagyta abba, de van róla fotó is, mert nekem is feltűnt :)
2013. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is most kezdte,13 hós,olyan mint egy mini Napóleon :-D
2013. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én kisfiam is csinálta, mondtam is mindig, hogy na megjött a kis gyedibíró!! :))

Már lassan 3éves, és néha még benne van a mozdulat a kezeiben, de már ritkán csinálja. :)

2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!