Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejitalt vegyek babámna...

Milyen tejitalt vegyek babámnak? Szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 12:54
 1/5 gabszem ***** válasza:
50%
nekem azt mondta a védőnő, hogy ha nem muszáj akkor várjak a tejjel kb. 1,5 éves koráig. Addig tápszert kap reggel és este. Utána én tejet fogok neki adni, persze eleinte hígítva. Ezek a tejitalok nagyon drágák.
2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk a tápszer is drága.2200ft/doboz.4 elmegy 1 hónapban.
2013. márc. 22. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én reggel tejet adok neki (mézzel, gyümölcs turmixként, vagy simán) este kap tejitalt Novalac 3-as tejital! Nagyon szeretem én tápszerben is ezt használtam. 1 doboz 2 hétig elég... Nyugodtan adj tejet 1× 1 nap, ha nem allergiás a picid!
2013. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossmannos Babydream, 1500Ft 500gr
2013. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Humana Junior Milch v Humana Kinder Milchet tudom ajánlani, mindkettőt nagyon szereti. Figyelem, hol akciós, és ott veszem.

Szoktam még (pl ha utazunk) Hipp 4 BIO Tejalapú anyatej-kiegészítő tápszert venni, az elég drága, de a shoplineon lehet azt is akciósan kifogni.

pl most is akciós:

[link]

2013. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!