Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan furdetitek a babátokat,...

Hogyan furdetitek a babátokat, ha még nem tud egyedul ulni?

Figyelt kérdés
6honaposnàl idosebb babàsok irjanak.
2013. márc. 22. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vettünk egy nagy maci formájú szivacsot, azon egyedül fekszik és szopogatja közben a lábujjait :-)
2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyik gyereknél sem volt babatartó a kádban.

Mikor 4 hós kora körül már kényelmetlen volt a kiskád akkor nagykádba. Beletettem a kezemen és megfürdettem, ha sok a víz akkor még lebedgni is tud a vizen.

2013. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A karunkba fogtuk mi is. Vagy engedtünk a kádba egy csomó vizet és a hátát tartottuk, vagy hasra fordult és elöl tartottuk meg :) Vagy nekidöntöttük a kiskád falának és kitámasztottuk a lábát.
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vettunk ilyen "nyelvet", ambe bele lehet fektetni.
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
biztonsági babafürdető, hordozó alakja van
2013. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jégtánc ***** válasza:
Nagy kádban fürdettük mi is,mindenféle "segédeszköz" nélkül.Úgy tartottuk hogy ne csússzon ki a kezünkből.
2013. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudnám tartani amennyit ő fürödni akar. Kádhoz vettünk babaültetőt, abban el van fél órákat.
2013. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi vàlaszokat. Akik tartjàk, azok nem hagyjàk pancsolni,jàtszani egy kicsit a gyereket? nàlunk àltalàban 10-15percig tart a pancsi,de én nem tudnàm annyi ideig tartani a gyerekemet,nem beszélve arrol,h simàn kicsuszhatna a karjaimbol,annyira pancsol néha
2013. márc. 22. 14:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok, nálatok nem mutatta meg a védönö, hogy is kell gyereket fürdetni?

Nekem akkor megmutatta hogy kell egy gyereket úgy megfogni hogy nem tud kicsúszni sehogy sem a kezemböl. egyik kezemmel tartom másikkal mosom, és pancsizhat amíg akar, nem csúszik ki és nem fárad el a kezem.

2013. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem se a kezem fárad el, hanem a derekam. Mondjuk nekünk elég alacsonyan van a kádunk, de amíg a kis babakádban fürdött, akkor sem bírtam sokáig. Nekem csak akkor csúszott ki a kezemből majdnem, amikor bekentem fürdetővel. De párszor tényleg annyira kapálózik, hogy alig lehet megtartani, egyszerűen ki akar fordulni a kezemből.
2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!