Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek megmarad a járókában a...

Nektek megmarad a járókában a baba?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn teszem bele,csak ha olyan dolgom van,h nem tudok rá figyelni,vagy félek,h a lábam alá mászik,de ahogy beleteszem,már jönne is kifelé,azt mondta a barátnőm egyik gyerek sem szereti,de muszáj néha,hagyjam sírni benne?
2013. márc. 22. 13:30
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Nekem szerették a gyerekek.Semmi gondjuk nem volt.3-ik gyermekemnél nem járókánk volt hanem sima utazóágy.Semmi gondja nem volt vele.Most ha olyan dolgom van akkor a saját ágyába teszem bele.Semmi probléma nem volt sohasem.Jól eljátszik eldumál magában amíg én rendezkedek:)
2013. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 percre se tettem járókába... nekem is van, h a lábam alá mászik, de abszolút észreveszem! Sosem léptem vagy buktam fel benne! Ha olyat csinálok, pl. főzök, akkor berakom az etetőszékbe és neki is adok 1 fakanalat és imitálja a főzést! Nagyon cuki! De valamikor nem is érdekli, hanem csak játszik a nappaliban (egyterű a nappalival a konyha!)... Szerintem vedd ki nyugodtan! Viszont, ha tényleg nincs más választás, akkor hagyd sírni, de 5 percnél tovább azért ne hagyd! :)
2013. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem tettem járókába, egyszer próbáltam barátnőmnél, de sírt benne. Hát kivettem. Nem szerette, ha gátolva van a szabadságában :) Én a szobában hagytam, és ajtókeretbe betettem a pihenőszékét, hogy ne tudjon elmenni :)
2013. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak addig raktam bele, amíg muszáj volt, pl felmostam vagy vécére mentem. Volt az életveszélyes mindenre felmászós majd onnan leesős korszaka. Ebben az esetben inkább ordítson a járókában, mint leessen valahonnan, amíg én ülök a vécén.

Egyébként az enyém elvolt benne pár percig, amíg muszáj volt.

2013. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos és nem a kedvenc helye de már megszokta tudja hogy nem kell sokáig ott lennie max.20 perc amíg olyan dolgom van(kazánház,postás,stb.) és jöhet is ki,de ő már elkezdett járni így nincs előtte igazán akadály az etetőszékes főzéseken is már túl van,biztonságban szeretném tudni ezért használjuk még és talán most van rá a legnagyobb szükség.
2013. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában el van benne, néha, ha amúgy is nyűgös, akkor nagyon sír, olyankor kiveszem. Rendszerint először próbálkozik kis hisztivel, majd abbahagyja és tök jól elmolyol. Én beszoktam kapcsolni neki zenét is. 10 hónapos egyébként és már elkezdett járni. Én pár percnél tovább sosem hagyom magára, annyi féleképpen tudja veszélybe sodorni magát, elég, ha csak simán elesik és mondjuk beüti a fejét. Ma egyébként nagyon "jó kislány" volt, 1 órát volt a járókában, amíg én kiporszívóztam és felmostam.
2013. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is utálja a járókát, nekem nincs szívem sírni hagyni, úgyhogy más megoldást kerestünk.

Babakarámmal lekerítettük a nappali veszélytelen részét, így ezt a helyet nem érzi "ketrecnek", mivel mi is sok időt töltünk ott, és így jól elvan, mégse férhet hozzá a veszélyes helyekhez.

2013. márc. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!