Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és hányszor eszik 7-8...

Mennyit és hányszor eszik 7-8 hetes babád? Hány kg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres a babám, 5-6-szor eszik. Egy hete volt nála növekedési ugrásféle, rengeteget evett, 150-eket bezúzott, és még rá 60-at...most átlag 120-akat eszik, néha többet, néha kevesebbet. Jelenleg 6 kg.
2013. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém anyatejes.Napi 6-7szer eszik, olyan 100-120 ml.

Jelenleg 5 kiló.

A tied?

2013. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az én kisfiam nagyon változó, hogy hányszor eszik, de kb. 6-7x. Elég régóta ráállt egy körülbelüli 100ml-es evésre, kb. 1 hete volt nála növekedési ugrás, és vártam, hogy majd többet fog enni, de nem. Elgondolkoztam, hogy ez a mennyiség elég-e neki, amit most eszik. Sőt van olyan, hogy csak 60ml-t eszik, majd fél-1 óra múlva újra kér... Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy csak lusta volt tovább szopizni, vagy annyi akkor elég volt neki, és később újra éhes lesz. Mert úgy érzem ilyenkor, hogy maradt még tej a cicimben, illetve, ha fejek, még valamennyi lejön. 5 napja mértem, 5020 gr volt.

2013. márc. 22. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor 60-at eszik, akkor belealszik? Mert az enyém is ezt csinálta, főleg mikor még sárga volt, állandóan piszkáltam, hogy megegye a mennyiséget, mert tényleg, ha nem eszi meg egyszerre, akkor az enyém is reklamál egy óra múlva. 1-es
2013. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem alszik be ilyenkor, csak nem kell már neki. Olyan is szokott lenni, hogy látszik rajta, hogy még éhes, mert rágja a kezét, viszont a cici nem kell már neki. Pedig ha megnyomom, jön még a tej... ilyenkor annyira nem tudom, mit akar szegény...
2013. márc. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!