Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok valami mozgásfejles...

Használtok valami mozgásfejlesztő eszközt, játékot? Mennyire jó? Szereti a baba?

Figyelt kérdés
Mászóhenger, kagyló, stb...
2013. márc. 22. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
kisbaba babakocsit vettünk, amibe a babáit bele tudta tenni. Azt tolta maga előtt.
2013. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Kell fejleszteni vagy csak te vagy türelmetlen.


Még egy olyan gyerek is megtanul minden mozgásfejlödési szakaszt aki telejsen ingerszegény környezetben él.

2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért baj ha van fejlesztő segítsége? Sajnálom azokat a babákat akik ingerszegény környezetben élnek, én szeretek foglalkozni a babámmal, szerintem ez nem akkora butaság.Játékosan tanulunk. Különben mamár nem az van hogy csak leteszik a ababát aztán csinál vagy éppen nem csinál semmit a járókában, sokat olvasni hogy mindenféle tornát lehet csinálni a babával és eza babának és mamának is jó együtt vannak szeretetben.

Amúgy 5 és fél hónapos és még nem fordul meg.

2013. márc. 22. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

A hinta nagyon jó mozgásfejlesztő. Ha még nem nagyon csinál semmit, akkor felesleges a mászóhenger, és a többi játék, nem igazán tud mit kezdeni vele. Ha együtt szeretnél vele tornázni, akkor javaslom a TSMT tornát. ez otthon is végezhető, a mozgás fejlődését segítő torna, és többnyire a babák is élvezik.

Egyébként nincs lekésve semmiről, ne sürgesd, hagyj időt neki. Nem muszáj fejleszteni, ha csak az orvos nem ajánlja.

2013. márc. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszi :)!
2013. márc. 22. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem azért szólt meg ismerős, mert vettem járássegítőt a fiamnak!

De pont azért vettem, mert igénye volt,hogy kapaszkodva menjen és vagy a széket tologatta, ami karcolta szépen a padlót, vagy a kezem akarta fogni, akkor meg egy fél óra után a derekam szakadt le!

A járássegítőt meg úgy tologatta, ahogy ő akarta!:)

A hinta egyébként tényleg jó!

Ha még nem forog esetleg nézz utána a plédes forgatásnak!

2013. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!