Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Írnátok nekem sporóló...

Anyukák! Írnátok nekem sporólós ötleteket?

Figyelt kérdés
120 ezer forintból nehezen jövünk ki egy hónapban. Ki lehet jönni ennyi pénzből? Apa, anya, egy 4 éves és egy 6 hónapos baba, és a nagymama is velünk lakik.
2013. márc. 22. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Simán!

Mi albérletben élünk és csak havi max. 100ezer jut mindenre.


Spórolás: nem veszünk bérletet, gyalog, kerékpárral járunk mindenhová, férjem dolgozni.

Élelmiszert igyekszem mindig akciósat venni, húst csak olyat veszek aminek aznap jár le a szavatossága, így féláron adják.

Ezt még simán le lehet fagyasztani, így többet szoktam venni, ha találok ilyet a boltban.

A gyerek fürdővizét felfogom vödörben, azzal öntöm le a wc-t és csak 2-3 naponta zuhanyzunk.

Ez nem igénytelenség, hanem a kényszer visz rá.

2013. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
1. vagyok 3-an élünk egy háztartásban kisbabával, tehát ott plusz kiadás a pelenka, bár ezen nem nagyon lehet spórolni max. úgy, hogy akciósan, vagy kuponnal vásárolok.
2013. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Én nem tudok tanácsot adni,sajnos :(

De minden elismerésem,hogy ha ennyiből ki tudtok

húzni egy hónapot!!!

Mi havi 300 ezer ft-ból élünk 3-an,de néha

még ez is kevés. :(((

2013. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A 120 ezer enni, babcuccra (pelus stb...), ruhákra ( mert a gyerekek gyorsan nőnek, nem magamra költöm ). A rezsi már be van fizetve.
2013. márc. 23. 07:58
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első: a 2-3 naponkénti zuhanyozást remélem nem szó szerint kell érteni! De ha igen, akkor nem lenne jobb ötlet, ha a gyerek fürdővizében inkább ti fürödnétek meg?
2013. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Ja, rezsi nélkül meg tökéletesen jól ki lehet jönni 120 ezerből.


Megjegyzem: a gyerek fürdővizében nem tudnánk fürödni, mert a kiskád alját töltjük meg, ez kb. 8l víz.


Hidd el utolsó, míg volt munkám, minden nap zuhanyoztunk, nem koszos cigányok vagyunk, csak szegények.

És ezekkel a megszorításokkal sikerül lecsökkenteni a vízfogyasztásunk havi 3m3-re.

Tudod:szükség törvényt bont.

2013. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A muszáj az nagy úr. Sajnos ilyen világot élünk.
2013. márc. 23. 08:22
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Hat en inkább eladnak a számítógépet es elmondanám az internetet, de mindennap zuhanyoznek, elso....
2013. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 8assal..
2013. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és akkor üljünk itthon a csendben, elszakítva teljesen a külvilágtól, se telefon, se internet, hogy még nagyobb depresszióba zuhanjunk.

Istenem, de könnyen oszt észt az, aki nincs ilyen helyzetben...

Inkább örüljetek, ne ítélkezzetek!

2013. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!