Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit egyek és mit ne, hogy a...

Mit egyek és mit ne, hogy a 1,5 hetes kisfiamnak ne fájjon a pocakja az anyatejtől?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztunk cseppekkel és mecsek teával, de gondoltam megpróbálok én is másképpen étkezni vagyis odafigyelni az étkezésre, hátha azzal is segíthetek a kisbabám hasfájásán és a görcsök csökkentésében illetve megszűnésében.
2013. márc. 22. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
K betűvel kezdődő zöldségeket kerüld, azok hasfáját okozhatnak.
2013. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél finomított lisztes és finomított cukros dolgokat.
2013. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak pl. fáj a hasa a túl fűszeres ételtől,konzerves ételektől és a fokhagymától is. A puffasztó ételeket most kezdi bírni a pocija.(5 hós).Az őszibarack üdítőt se bírta és most kezdtük a hozzátáplálást és még mindig nem bírja az őszibarackot.

Még nem igazán merek új dolgokat enni :( iszonyatosan unom már a bevált ételeket,de muszáj.

Múltkor újdonságképp csináltunk rakott tésztát,amibe volt sajt,bacon,tejföl ,kukorica. Az eredmény : hasfájás :( addig szoptatok amíg tudok, de remélem nem kell kivárnom a végét ahhoz ,hogy egy jót egyek. :( pl.bableves oldalassal,vagy egy jó brassói....hm de jó lenne.

2013. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tejtermékeket próbáld esetleg hanyagolni, és azt, ami puffaszt téged, szénsavasat se igyál. Se olyat, aminek nagyon erős az aromája.


Kitartás!

2013. márc. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 2. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!