Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet lázas a fogzástól?

Lehet lázas a fogzástól?

Figyelt kérdés
9 hós kisfiam 8.foga jön.Este melegnek éreztem,megmértem a hőjét,és 38,2 volt.adtam neki Nurofent,megfürdött,így szépen visszament neki.reggel megint 37,9-et mértem.Másra nem tudok gondolni,mert egyébként jó kedélyű,és jól aludt.enni is alig eszik.Jár a fogzás lázzal?
2013. márc. 23. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
fogzástól nem lehet lázas.
2013. márc. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogzás némiképp gyengíti az immunrendszert, így előfordulhat. Főleg alacsony láz. 38,2- nél mi még csak nem is csillapítjuk (a láz jó)
2013. márc. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Lehet.
2013. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

lehet.

az én kislányomnak 39 fokos láza volt mikor jöttek a fogai egymás után sorban.

2013. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azoknak akik 0%-ra pontozták a válaszom


[link]

2013. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

felhívtuk a gyerekorvost aki azt mondta,hogy a gyerekek 98 %-a belázasodik legalább egyszer fogzáskor.ha 3 napnál hosszabb ideig tart az állapot,akkor lehetséges vmi más van a dologban.

2013. márc. 23. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisebb lázat okozhat a fogzás, ez a 38,2-es érték, amit a kérdező írt, ez még belefér a sima fogzásba, de ami ettől magasabb, az már nem a fogzás miatt van, hanem ott már egy vírus is lappang a szervezetbe. Ugyanis extrém magas lázat nem okoz a fogzás. Írta itt valaki, hogy 39 fokos láza volt a gyerekének, mikor jött a foga. Ott például nem csak a fog miatt volt a láz, hanem egyértelműen egy vírus is szerepet játszott, csak nem feltétlenül okozott más tüneteket, de ott volt.

Sok anyuka ha jön a foga a gyerekének és lázas, ráfogja, hogy biztos csak a foga, ami persze jön is, de mivel ilyenkor legyengül a gyerekek immunrendszere, így sokkal könnyebben kapnak el fertőzéseket és a fogzás és fertőzés együttesen okoz magas, netán extrém magas lázat. Nem csupán a fogzás.

2013. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom kinek esik jól a lepontozgatás

mi lepontozni való volt abban,hogy az én kislányomnak 39 fokos láza volt minden foga jövetelekor?


ebben mi olyan lepontozni való??????

ennek az oldal szánalom.hu !

2013. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!