Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy almát és egy barackot...

Ha egy almát és egy barackot összeturmixolok 6 hónapos babámnak tízóraira, az tartalmaz folyadékot, vagy szilárdnak számít?

Figyelt kérdés

AZért kérdezem, mert ha ez nem számít folyadéknak, akkor valahogy itatnom kellene, mert így koránt sincs meg az ajánlott napi folyadék szükséglete.

Ugyankkor ha arra gondolok, hogy ha préselném, mennyi lé jönne ki belőle, akkor azt gondolom, hogy talán beszámíthatom ezt is folyadéknak. Szerintetek?


2009. szept. 17. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem számíthatod folyadéknak nyugodtan.

vagy az almát is és a barackot is üvegreszelőn reszeld le. és így mindegyiknek lesz leve is.

2009. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is számíthatod folyadéknak. Nekem a védőnő külön javasolta az őszibarackot mert nem akar semmit inni a babám és így legalább valamennyi folyadékhoz jut.
2009. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óóó de jó, köszönöm!
2009. szept. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!