Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok otthonra...

Meddig használtatok otthonra rugdalózókat? Gondolom ha már járnak nem jók. Lányom 8 hónapos már kapaszkodik fel mindenhová.

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 8 hónapos kora óta váltottunk rendes ruhákra. Akkor már zavarta a mászásban, álldogálásban.
2013. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen én is ezt veszem észre. miben van akkor?
2013. márc. 25. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
10-13 hós koráig pont nyár volt, úgyhogy ekkor szinte semmi nem volt rajta, max. body, és ez után már csak éjszakára hord pizsirugit, nappalra már harisnyát, nadrágot a cipő miatt.persze lábfej nélküli rugit akár hordhatna is.Úgyhogy 10 hónapos koráig használtunk nagyjából.
2013. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Most így van felöltözve: rövid ujjú body, zokni, nadrág és hosszúujjú felső. Nálunk 22 fok van, ha nagyinál van, ahol kb 25 fok van, akkor a body-ra pólót adok. Most 11 hónapos
2013. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 5,5 hónaposan ült és mászott akkor kezdtem neki külön kis nadrágot adni mert könnyebb volt így mozognia. Most hogy 6 hónaposan feláll már így harisnyát adok rá az biztos nem csúszik le és nem nehezíti a mozgását.
2013. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak pizsinek adok rá rugdalozót. Amugy body, pulcsi vagy rövid újjú, attól függ hogy hosszú vagy rövid újjú-e a body. Alulra nadrág vagy harisnya.
2013. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vagyok vele, mint az utolsó válaszoló. 4 hónapos korától, csak pizsinek használjuk a rugdalózókat.
2013. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kantáros nadrágot adtam rá amíg pelenkás volt. A gumis derekú vagy szorította, vagy lecsúszott. Az én lányom nagyon rövid ideig mászott négykézláb (csak 3 hét, sajnos), így alig volt átmenet a gyaloglós korszaka előtt, az is nyáron volt. Ezért nem okozott gondot a rugdalózó. A kantáros nadrág viszont bevált.
2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!