Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cekloretta gyógyszertől...

Cekloretta gyógyszertől bőrkiütés?

Figyelt kérdés
6hónapos kisbabám beteg, és cekloretta gyógyszert írt fel neki az orvos. kanállal be veszi és rá 10 percre piros lesz az arca. a betegtájékoztató azt írja, hogy ha csalán kiütés vagy bőrkiütést észlelünk akkor abba kell hagyni a gyógyszer szedését és orvoshoz fordulni, mert ez allergiás tünet. felhívtam a doktornőt, de szabadságon van és a titkárnője vette fel a telefont.ő azt mondta, ha napokig piros lenne az az allergia, de így hogy kb 1-2 óra múlva eltűnik ez nem az. nem tudom, hogy hihetek- e neki.kérem aki tud a témával kapcsolatban mondani valamit írjon

2013. márc. 25. 11:17
 1/3 A kérdező kommentje:
ma reggel 10 órakkor beadtam neki és még most is du fél 2-kor halvány piros. most megkapta megint a gyógyszert és megint pirosodik.
2013. márc. 25. 13:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ügyeletre nem gondoltad, hogy beviszed? Lehet, hogy ott többet tudnak mondani, és bővebben, hogy mi a teendőd. Nálunk is ez volt a helyzet, de egyértelmű választ sohasem tudtak adni, hogy a kiütés most az antibiotikumtól van, vagy épp háromnapos láza volt a fiamnak. Ahány orvos, annyi vélemény. Nekünk az egyik orvos abbahagyatta a gyógyszer szedését, a másik a következő nap ugyanazon pöttyökre azt mondta, hogy hadakoznak a baktériumok és az antibiotikum, és az a bőrben allergiás reakciót vált ki. Ezért is szerintem mutasd meg orvosnak. Remélem, hogy megkapod a választ tőle a kérdésedre! Üdv
2013. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia!köszi a választ. mi szerencsére nem vagyunk lázasak, de lehet ügyelet lesz belőle.
2013. márc. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!