Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben fektethetem a...

Napközben fektethetem a babahordozóba a 6 hetes babámat? Lesz valami baja a gerincének, fél óráról van szó? Nem szeretnénk pihenőszéket venni, ha nem muszáj.

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen hordozónk van. Ringatható funkciója is van. Mikor mosógépbe bepakolok vagy délelőtt kijövök a konyhába ebbe viszem ki. A hordozókarra kis játékokat tettem neki.

Ha nagyobb lesz, járókát kap, de valamiben szeretném vinni a lakásban,ha pl. a fürdőben vagyok,stb..



2013. márc. 25. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fektetheted, hiszen az autóban is ebben utazik és újszülött kortól használhatók. És arra a félórára pedig tökéletes.
2013. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy fektetheted!Annyi ideig semmi baja sem lesz.

Én is szoktam.Amikor főzök,vagy teregetek.

Most 2 hónapos és még mindig ebbe rakom,ha csinálok vmit.

2013. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem! Ezt nem szabad. Erre valo a pihenoszek, ami idomul a babahoz. Az autos hordozonal a baba idomul a hordozohoz, tehat nem kenyelmes pozicioban van. Vegyel pihenoszeket, par ezerert lehet kapni. Azt hasznalhatod erre.
2013. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze!Én naponta autózom vele,kb.2-3 órát hordozóban van.A nagyobbakkal is így volt,tökéletes a gerincük.A fél óra bőven belefér.2 fiú+6 hónapos csajszi anyukája
2013. márc. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!