Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen szandikat hány...

Az ilyen szandikat hány hónapos ( esetleg éves ) babáknak tervezték?

Figyelt kérdés

A két felső kislány- szandiról van szó. ( remélem, működik a link )


[link]



#cipő #babaöltözet
2013. márc. 25. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:

Á, nem igaz, nem jön be :SSS


Megpróbálom így:


[link]

2013. márc. 25. 12:01
 2/8 A kérdező kommentje:
Így már jó :)
2013. márc. 25. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezt egesz kisgyerekekre is ra lehet adni ,hisz tartja a lábát neki. Én lányomnak az elso cipojei 21-es méretuek voltak -tudom jo nagy lábon él a kisasszony :D

Mivel nyár volt ,és akkor volt 10honapos -akkor állt fel eloszor -igy én akkor vettem neki az elso cipojeit- volt egy ilyesmi kis szandija ,meg egy járocipoje :)

Én megmerném venni már egy 10 honapos babának.

2013. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mivel a Baby Kollekcióban van, ezért gondolom 1 év alatti babáknak szánták. Max. esztétikai funkciója lehet :-) hiszen kialakításukban semmiképp nem jók az ilyen kicsiknek.

(Mondjuk én nem adnék ilyet a kislányomra. Vannak ettől sokkal "normálisabb" babacipők is.)

2013. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 4,5 évesemre sem adnék ilyet.Mivel ez tényleg baba kategória olyan kicsire adnám esetleg aki még nem jár,csak a baba kocsiban ül.
2013. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem, igaz, nem teljesen ilyet csak nagyon hasonlót, de nem tudom, mikor használható. Gondolom, 1 évesnél kissebbeknek van.
2013. márc. 25. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egészséges egy járó babának.
2013. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen járni nem tudó babának való. Egy ilyen talpú szandál még felnőttnek sem igazán egészséges. Amúgy nagyon csini. :)
2013. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!