Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mostok, hogy jó illatú...

Mivel mostok, hogy jó illatú legyen a ruha?

Figyelt kérdés

Én most persil duo caps-al és coccolino öblítővel mosok és komolyan mondom, száradás után semmi illata nincsen!

Edig Tomi babyvel és Lenorral mostam. Akkor sem volt semmi illata.

Nem csak én nem érzem, hogy esetleg az orrom szokta meg. Megkértem a tesómat, hogy szagolja meg, ő sem érzett semmit. Nem büdös, nem jó illatú, hanem tényleg semmi. Ha kint szárad akkor sem!

Másokon meg annyira erősen érzem az öblítőt.

Kénytelen vagyok csak fehérrel, sensitívvel mosni, mert a kicsi mindentől kicsattog.

Mit csinálok rosszul. Automata mosógépünk van természetesen.


2013. márc. 25. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért fontos,hogy illatos legyen?
2013. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én Perwoll-al mosok és Silan öblítőm van.

Az öblítőtől nagyon finom illatosak a ruhák.

Szeretem. :)

2013. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeretném ha jó illata lenne. Akkor tök mindegy lenne ha sima vízzel mosok.
2013. márc. 25. 13:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a Silant még nem próbáltam. Ki fogom.
2013. márc. 25. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is sokáig sensitivvel mostam,de nem volt illata,ezért vettem sima lenort és nagyon jól tartja az illatot,figyelni is kell rá,mert pici kell belőle csak. :)
2013. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A mosógéptől is sok függ.

Ha régi, esetleg vízköves is, nem lesz jó illatú, bármivel mosod. Sajnos.

2013. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mosódiót használok és Silan öblítőt. A mosódiótól még intenzívebb az illat, és sokkal puhább, lágyabb a ruha. Nem allergizál ráadásul. Csak ajánlani tudom.
2013. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tomi baby+silan sensitive. Nagyon jó illatúak a ruhák.

Sőt! Elfogyott a pénzünk, de öblítő kellett. Tescos sensitive öblítő (4 vagy 5l.-es, 400ft), és ennek is nagyon jó az illata. :)

2013. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Tegyél a ruhásszekrénybe potpurrit/levendulazsákot/szappant... nekem működnek ezek :) és mégsem vegyszer... mert ugye, minél illatosabb az öblítőtől, annál több vegyszer kerül a ruhára... És ahogy írtad, ezt nem díjazta a gyerkőc bőre...
2013. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindent kipróbáltam amit lehetett most 2 hete bukkantam rá a SANO baby öblitőre aloe vera van itthon hát h milyen jó illata van hihetetlen és nem drága én 550ftért vettem 1l-t...
2013. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!