Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erősítsetek meg ebben! Ugye...

Erősítsetek meg ebben! Ugye nem normális?

Figyelt kérdés

Anyósóm elég furcsa, nem is igazán jó a kapcsolatunk. Csak a szükséges dolgokról beszélünk. Hetente néhányszor átjön megnézi az unokáját és a hajam égnek áll a megjegyzéseitől.

Korábban az volt a mániája, hogy nem normális, hogy a Kisfiam rágja az öklét és, hogy mindent a szájába vesz. Kitalálta néhány napig naponta többször kössem le a gyerek kezét és majd leszokik erről. Akkor volt 4-5 hónapos a Fiam. Most 9 hónapos lesz. Tud már ülni, mászni, és már próbál felkapaszkodni, felállni pl a kanapénál, a kiságyban. Erre azt mondta ez még túl korai, mondtam mit csináljak vele, ha feláll, nyilván nem segítem, de ha önállóan teszi ez van, erre azt mondta, hogy óvatosan fel kellene löknöm, hogy tanuljon belőle, hogy nem szabad...

És ez nem vicc, tényleg ilyen hülye.



2013. márc. 25. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez minden, csak nem normális.


nagyjából az első gondolatom az volt, amikor elolvastam, hogy én az ő kezét kötném össze, aztán meg jól fellökném, hátha tanul abból.

2013. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre csak annyit lehet mondani, hogy "hahahaha".

Próbáld meg elengedni a füled mellet az "aranyköpéseit". Tudom, nem könnyű, de hajmeresztő dolgokat tanácsol.

2013. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az Isten állatkertje! Jajj! Ne foglalkozz Anyósoddal. Ha semmit nem erőltetsz, de a Babád magától csinálja, akkor minden a legnagyobb rendben! És még csak most jön ajava, hogy mindent a szájába fog venni! Nagyon ügyes Babád van, ne hátráltasd, hagyd rá Anyósra ezeket a hülyeségeket!

Az én Anyukám szerint a Lányomat, aki egy örökmozgó 2 éves rá kellene kötöznöm a bilire, hogy végre szobatiszta legyen... én már meg semm hallom, mikor ezt hajtja. :o)

2013. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban elég furcsa az anyósod!! Ha nem akarod megbántani, akkor egyszerűen csak ne törődj azzal, amiket mond, mindent csinálj úgy, ahogy te jónak érzed.
2013. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem :). Köszönöm! Én is dühöngök, hogy lehet valakinek ennyi esze... Aztán persze amikor elmondom a véleményem az már nem érdekli, mintha meg sem hallaná és jön az újabb őrült komment.
2013. márc. 25. 15:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem!

Szerintem továbbra sem hallgass rá!

Én is kaptam idősebb dédimamáktól hasonló megjegyzést, de határozottságomat tapasztalva a második jó tanács után nem mondtak többet.

2013. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Disi ***** válasza:
100%
Uramisten... Ugye nem csinált ilyen dologkat a férjeddel? Lehetőleg ne hagyd a picurral kettesben. Félelmetes ilyet még olvasni is. Hát megértelek hogy nem vagy jóban vele.
2013. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Soha nem hagynám rá a fiamat, még a másik szobában sem. Alapból sem bízok benne, ezek után meg pláne nem. A férjemet csak megszülte, 4 hónaposan bölcsibe adta, elment dolgozni és inkább a nagymama nevelte, az anyja csak az anyja, de mindent a nagymamájával beszélt meg, az ő tanácsát kérte ki mindig.
2013. márc. 25. 15:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő jól, hogy normális amit a gyerek csinál, csak túl jól csinálod, és nincs mi másba belekötnie. :)
2013. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
részvétem :)
2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!