Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kössem le a fiamat?

Mivel kössem le a fiamat?

Figyelt kérdés
Már kifogytam az ötletekből. 14 hónapos, és a lakásban nagyon nehéz lekötni, mert folyton kint lenne az udvaron. Nálunk sajnos most is esik a hó és nagyon hideg van, így csak keveset tudom kivinni. Már minden unalmas neki, és egész nap nyűgös.
2013. márc. 25. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
probaltatok mar rajzolni, festeni, gyurmazni? nalunk most ezek a kedvencek. Olyan festeket vettem, amit kezzel is kenhet, egy fel orara ez is lekototte. Aztan amit meg ki akarok probalni, az az, hogy babadaraval jatszon homok helyett, pl. etetoszek talcaja, vagy egy nagyobb tal is meegteszi
2013. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, de az én fiam sajnos mindent a szájába vesz, szóval a gyurmát simán megenné, a festéket lenyalná a kezéről. Sajnos a ceruzát is leginkább rágja, és a papírt is szeretné megenni...

Mi az a babadara?

2013. márc. 25. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ismeros, letezik otthon elkeszitheto gyurma, so liszt meg hasonlo kell hozza, azt ha meg is kostolja nem szamit, es lehet festeket is hazilag gyartani etelfestekbol. A tejbegrizt mibol csinalod? Nalunk babadaranak hivjak
2013. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
es ceruza helyett orokirot adtam a kezebe, elso alkalommal fel oraig csak ki be kapcsolgatta, arra persze ugyelve nehogy a szemet szurja meg vele
2013. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, a só-liszt gyurmát ki fogom próbálni!

Bocsi, nem ismertem a babadarát, nálunk csak búzadara. :)

2013. márc. 25. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!