Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek ezt a triciklit?...

Ismeritek ezt a triciklit? Érdemes 1 éves szülinapra megvenni? Illetve első lépés cipőnek jók ezek? Melyik jobb? Linkek lent!

Figyelt kérdés
ht [link]
2013. márc. 25. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Na, újra nekifutok a linkelésnek:

[link]

[link]

2013. márc. 25. 16:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen triciklit kapott 1. szülinapjára. Imádja. Jövő héten lesz 2 éves, még most is nagyon szereti, a múlt héten alakítottuk át tekerősre, és vettük le a leesésgátlót. Már próbálja tekerni is.

A brendonos cipőket nem ismerem, az Elefanten nagyon jó. A legtöbb cipője ilyen a lányomnak.

2013. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok :-)

A Brendonban szerintem szebb és olcsóbb ez a bicó. Nézd: [link] Jó dolog ez a napernyő, mert tényleg lefedi az egész babát és rendesen kilát.

2013. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak első lépések megtétele után vettünk egy pár Elefantesn, és egy pá Falcon cipőt. Az Elefanten-nek kicsit érdekes a talpa, ezért neki könnyebben ment a Falcon-ban való járás. Jobban tartotta a bokáját is. Azóta eltelt bő 1 hónap, és már mind a két cipőben könnyedén lépked.

Triciklink nekünk is van, dudál, zenél, sípol...egyelőre a lakásban kell tologatni, de alig várjuk, hogy jöjjön a jóidő.

2013. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cipö nagyszerü lesz a kislányodnak,triciklivel vigyáz mert nem biztos hogy bejön majd a lányodnak,kislányomnak is vetünk szintén az 1 éves szülinapjára 2-3 ült bene de nem tetszet neki ,most a pincénkben áll .
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szereztem kupont, úgyhogy valószínűleg a Brendonos lesz. A napernyő jó ötlet rá, én nem is gondoltam erre. Meg ott meg tudom élőben is nézni. Bababoltban ültettük triciklire, tetszett a kislányomnak. Cipőn még filózok.
2013. márc. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!