Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem akar kiskanálból...

Kislányom nem akar kiskanálból enni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtük a hozzátáplálást. 4 és fél hós múlt, tápszeres. Eddig almával próbálkoztam de egyszerűen utálja a kanalat, és sír ha a szájába teszem. Hogyan szoktathatnám hozzá?
2013. márc. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
várj még vele 1-2 hetet és lehet akkor már semmi gond nem lesz.
2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4 és fél hónapos babánál ez nem probléma.

Majd ha 10 hónaposan sem akarja bekapni a kanalat, akkor tedd fel újra ezt a kérdést.

Nem is értelek, már bocs.

2013. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert vannak babák akiknek ez nem okoz problémát ennyi idősen sem. Már hallottam ilyenről.
2013. márc. 25. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pici idegenkedik tle. AMúgy is nagyon pici még.
2013. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt is megpróbálhatod,hogy az ujjadat beledugod az ételbe és azt a szájába. De szerintem sem érett még rá,az én fiam is ezt csinálta. 3 héttel később pedig már jókedvűen majszolt. Másfél hónapja kap mindenfélét,mostanra már tátja a száját,ha meglátja a kanalat. Majd belejön a babád,még hozzá kell szoknia.
2013. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor megpróbálok még várni. :)
2013. márc. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!