Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucikák! Szerintetek üveges...

Anyucikák! Szerintetek üveges bébi étel vagy saját magam készitet étel. Ki mire voksol? (lent)

Figyelt kérdés
Vagy ez is az is .Most kezdem a hozzátáplálást és nem tudom mitcsináljak.Segitetek?
2009. szept. 18. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vegyesen adom. Olyan alap dolgokat, amit könnyen, olcsón el tudok készíteni én is, pl. alma-barack, vagy őszibarack, azt én magam készítem neki, viszont amit én nehezen tudnék beszerezni, -pl. áfonyás alma- azt megveszem üveges formában.
2009. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak üvegeset használok, addig, amíg nem eszi azt amit mi. (ami nemsokára bekövetkezik :))

9 és fél hós

2009. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Bevallom én csak üvegeset adok/adtam, akkor kapott sajátot, ha pl húsleves az ebéd, és abból turmixoltam neki össze.

Az elején amikor elkezdtem neki a hozzátáplálást, én rögtön egy üveges almát adtam neki, nem reszelgettem, meg hogy először a levét adom csak oda... Megette. Utána jött a banán, majd a barack, majd ezek vegyesen, de ez is üveges volt.

2009. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyesen, hiszen mindkettőnek van előnye, hátránya. Ha mentek valahova, sokkal egyszerűbb, ha üvegeset viszel, viszont lehet, hogy az otthon elkészített olcsóbb. Bár ez sem mindig igaz, mikor én párolgatom a finom csirkemellet a finom zöldségekkel, készítgetek mindent, ő pedig gyomorból öklendezik tőle, és nyilván nem 10 gramm húst készítek, így 2-3 adag kaját dobhatok a szemétbe... Szóval nálunk úgy alakult, hogy a húsos dolgokat egyenlőre üvegesben adom, a sima főzeléket mással keverve megeszi a hazait, a gyümölcsöt meg szintén magam készítem, amíg van miből, kertünkből, déditől, stb.

Szóval a vegyesenre szavazok.

2009. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is vegyesen adom. Azokból veszek üvegeset, amit körülményes lenne elkészíteni, vagy nincs szezonja és beszerezhetetlen, vagy nagyon drága.
2009. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sem mindegy hogy konzerv, vagy friss barackot eszem!

Én főzök neki. Gyorsan megvan, hisz csak egy fazékba bele kell dobálni, 15 perc alatt megvan, turmixolom és kész!

Anyagiakban sem mindegy hogy tízórai 250ft ,ebéd 300ft, uzsonna tejpép 200ft.750/nap, egy hónapban már 20.000ft, míg ha te főzöd 5000 ft, mert csak répa burgonya cékla sütőtök cukkíni paradicsom főzőtök barack alma körte kell, ami lehet van is otthon a kertben!

Megtehetném hogy boltit vegyek, de nekem meg sem eszi, mert azt szereti ami híg, s nincs benne egy ici pici darab sem, mert akkor öklendezik, kihánnya nekem.

2009. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat:)
2009. szept. 18. 10:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én megfőzöm neki legtöbbször, de mindig van itthon üveges is, mert abban vannak olyanok, amit én nem tudok elkészíteni pl. gesztenyés, halas. Akkor adok neki üvegeset még, ha valamiért nem tudtam neki főzni. így ismeri a hazait is és az üveges ízeket is. Néha pedig azért is kell neki üvegeset adni, mert ha mindig házit adsz, nem fogja megenni a másikat, és ha valahova kirándultok vagy utaztok akkor sokkal praktikusabb az üveges. Ha pedig mindig azt adod neki az horror összeg.
2009. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen én is nézelödtem és nagyon sok mindent láttam olyat amit én biztosan nem tudnák otthon elkésziteni.Én is vegyesen vezetem be a babomnak a hozzátáplálást.Eldöntöttem:)Köszönöm.
2009. szept. 18. 10:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyesen.

Ha utazok,vagy sok a dolgom üvegeset kap.

De ha itthon vagyok egésznap akkor képes vagyok megfözni egy krumplit egy sàrgarépàva,vagy turmixolni egy barackot.

Husos bébiételt csak sajàt magam frissen készitek viszont.

2009. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!