Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos, anyatejes babámnak...

3 hónapos, anyatejes babámnak mitől lehet zöldes, kissé nyálkás széklete?

Figyelt kérdés

Nemrég volt náthás antibiotikumot kapott, akkor sárgás-barna volt..és nagyon büdös.most megint zöldes,

a szaga savanykás.

Szépen gyarapszik, 1 kg-t szokott hízni havonta.



2013. márc. 26. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:

A dokink először azt mondta, hogy éhezési széklet.

Na most mindent csinál, csak nem éhezik a baba azt gondolom.

Gondolom akkor nem hízna.

2013. márc. 26. 18:58
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért hagytad, hogy az orvos rábeszéljen az antibiotikumra???

Nem szabad ilyen pici babának gyógyszereket adni.


Az én lányom is náthás volt 2,5 hónaposan, az orvos csak Cebiont javasolt, meg orrsprayt, orrszívást.

Meg is gyógyult, a babák szervezete rettentő erős, tudnak ők küzdeni műdolgok nélkül is.

2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A dokid nagyon érdekes....


Akkor zöldes a széklet, ha túl gyorsan átmegy az emésztőrendszerén a tej (v. tápszer), tehát nem hasznosul jól.

2013. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emésztetlen tejcukor. Próbáld meg, hogy mikor újra szoptatsz, ugyanazzal az oldallal kezdje, amivel előtte abbahagyta, hogy a hátsó, zsíros tejet is megegye. Ott van az az enzim, amely a tejcukor lebontásához szükséges.
2013. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is volt. A doki szerint virus vagy etelallergia. Elmulik majd magatol. Legalabbis nalunk elmulik. Ha tejeset es9zek ujra olyan lesz.
2013. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 2 dologtól lehet,sokat evett vagy Te ettél vmi új fajta ételt,de ne izgulj nálunk is volt már párszor,nincs baja
2013. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

azért, mert mint utólag kiderült, nem csak sima nátha volt.

hanem valami hurutos cucc, szerintem félt az orvos a szövődményektől, vagy egy kis tüdőgyuszitól?

2013. márc. 26. 22:03
 8/10 A kérdező kommentje:
az viszont tényleg érdekes, hogy a Cebiont meg sem említette..mármint amikor náthás volt.
2013. márc. 26. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy sokat evett vagy vmi olyat ettél, ami nem jó neki
2013. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lehet, de sokszor zöldes a kaki.

most kipróbáltam, hogy elkezdtem pl. a balból, azt kiszívta úgy tűnik teljesen. utána a jobból (tele volt nagyon), nem szívta ki teljesen-elfáradt.

következő etetésnél a jobbal kezdtem.

valahogy így. majd kísérletezem. éhezni szerintem nem éhezik.

2013. márc. 27. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!