Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokgyulladáson már átesett...

Torokgyulladáson már átesett babák anyukái! Normális az ilyen fokú étvágytalanság?

Figyelt kérdés
ma a 9 hónapos kisfiam 1 üveg főzeléket evett délben.reggel 7-kor 4 kanál tejpépet,most vacsira kb egy túró rudinak megfelelő natúr túrót.Sose volt egy nagy evő,de ez már engem is kiborít!
2013. márc. 26. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a vírusos hasmenés-hányás jele ha nem eszik semmit egész nap. Kétszer is előfordult már. Két napig volt hogy csak egy banánt és egy szelet kenyeret evett, utána jött a hányás-hasmenés. Szerintem torokgyulladásnál simán lehet. Fáj neki a nyelés.
2013. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fáj a torka, emiatt nem akar enni. Próbalkozhatsz valamilyen fajdalomcsillapito adasaval, es leginkabb a folyadekbevitelre ugyelj, mert a kiszaradas sokkal hamarabb kialakul, mint gondolnank, az etvagytalansag meg szinte tereszetes egy beteg szervezetnel akar felnott, akar gyerek.
2013. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk most van(nekem is meg babánál is).7hós lesz,már a tünetek előtti napokban alig evett.5 napja szinte semmit nem tudok belediktálni,max pár kanál tejpép és fél alma egész nap.De van h ennyit sem.Nekünk Nurofent mondott a doki 3x 3 napig.
2013. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi már túl vagyunk a betegségen,szerencsére 2 napja nincs láza.nurofent kapott ő is,ill antibiotikumot is kellett kapnia.ma reggel már evett rendesen.fogyott is szegénykém,remélem hamar összekapja magát.Jobbulást a beteg babáknak,és az anyukáknak is!
2013. márc. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!