Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a játék, ami "kell",...

Mi az a játék, ami "kell", hogy legyen egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van olyan, amit mindenképpen érdemes? Illetve nem érdemes kihagyni. Kortól függetlenül.
2013. márc. 26. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem, jó társasjátékok, labda, színes ceruzák, építőkockák, puzzle, lányoknak baba, fiúknak kisautó
2013. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azok a kismotrok, amiket lábbal kell hajtani. Bár azok mostanában ilyen kétkerekű "pedál nélküli biciklik".
2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

építőkocka jellegű játékok, alkotós cuccok(ceruza, zsírkréta, festék, olló, színes papírok, ilyesmi),

gurulós játékok(autó, csattogós lepke, hátrahúzós állatkák, vagy autók), homokozócucc, kedvenc szőrállatka

2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt, de szerintem nem kell ilyen megkülönböztetés nemek szerint. Én lányként bottal sem piszkáltam meg a babákat, ellenben imádtam az építőkockákat és a játékautókat (a kedvencem egy rózsaszín bogár volt :) ).

Tehát szerintem ha lány akkor is kell legalább egy pár kisautó, ha fiú akkor meg valami akcióhős-figura. Szerintem még elengedhetetlenek a plüssmacik.

2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha kisebb a kicsi akkor formabedobo, akar hazilag is keszitheto, kocka, lego, motor, homokozojatek, auto vagy valamilyen gurulos jatek, valami amit huzni tud, mesekonyv
2013. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na igen a kismotor, az volt a második kedvencem. Építőkockából olyat vegyetek, ami csak sima kocka, nincs a dobozán, hogy mit kell belőle kirakni. A kirakók elengedhetetlenek szerintem. Nekünk volt egy olyan szőnyegünk is, amin város volt utakkal, lehetett rajta autókat tologatni, meg legóemberekkel játszani pl. rendőröset :)
2013. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ami szerintem hasznos a Dublo,később Lego, a kismotor,színes ceruza,favonat,kirakó,labda kisautó,homokozós játékok,plüss az elengedhetetlen,formabedobós.
2013. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lego, Barbi
2013. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor még kell pár dolog a fiunknak. :D
2013. márc. 26. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Dömper! 10 hónapos kora óta imádja :)
2013. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!