Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Néztem képeket,...

Mi lehet ez? Néztem képeket, de nem olyan mint az ekcéma.

Figyelt kérdés
A hasán több 5-10 ft-os nagyságú fehér, érdes folt van, nem viszket neki, nem is gyulladt. Fürdettem már gyógyszertári, Gabi, Johnson, Babydream fürdetővel, de nem múlik el. Viszont a 2-3 ezres fürdetőkre nincs pénzünk.
2013. márc. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem feltétlen 2-3 ezres fürdető a megoldás.Próbálj meg egy ideig csak egy fajtát használni,feltéve ha attól jön ki rajta a folt.Én a gyógyszertáritól kezdve,Oliatum,Babé...hadd ne soroljam,mégis a fürdetőkrémtől nincs semmi bőrpanasza.Ja,és a Babydreamtól pöttyös,és foltos lett.(itt sokszor olvasom,hogy a Gabi és Johnsons bőrproblémát okoz)Esetleg nézesd meg egy bőrgyógyásszal
2013. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is így kezdődött az ekcéma, aztán egyik napról a másikra az összes beduzzadt, tűzvörös lett.

jonsonstól. Azonnal visszatértünk a gyógyszertárira.

No meg meg kellett gyógyítani speciális kenőccsel, Linolával.

De azóta rendben van

2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így kezdődött nálunk és és 1-2 hét múlva vörös-viszkető nedvedző foltok lettek, majd szét vakarta magát. Ebben a stádiumban a szteroidos krém segít. Ne moss vegyszerekkel: mosógolyó, mosódió, hagyd el az öblítőt, esetleg a DM saját márkás ultrasensitív termékei én ezeket használom a Linola Fett termékcsaláddal. Ha szoptatsz próbálj meg tej és tojásmentes diétát tartani, erre enyhülni szokott, ha tápszeres, akkor írass fel minimum HA-s tápszert.
2013. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött, sajnos én nem is tudtam, hogy ez már az ekcéma "előjele". Utána kivörösödött szegénykém, mint a pipacs. Szteroidos krémet kaptunk, sajnos csak attól múlt el, viszont azóta szinten tudom tartani frezyderm kamillás fürdetővel (2 naponta fürdetem) és babakrémmel. Már előre félek a nyártól, mert addigra már szaladgálni fog és ha leizzad, akkor minden nap kell fürdetni - remélem, akkor nem lesz majd rosszabb... :(
2013. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam ma bőrgyógyásznál a babával. Felírt egy testápolót, de mikor mondták az árát, nem vettem meg. Így a gyógyszertári krém és fürdető marad, nincs pénzem drága dolgokra.
2013. márc. 27. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:

kettes vagyok.

tökéletes a gyógyszertári testápoló, teljesen szuper, és 300ft.

szerintem ebben a stádiumban nektek elég lesz.

2013. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én néha csak vízzel fürdetem, az is épp elég klóros! amúgy meg Exxemával kenem. az tök jól hidratál, és nincs benne szteroid!
2013. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!