Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy nevettetitek meg a...

Ti hogy nevettetitek meg a babátokat?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, mert 4 hónapos babámat csak anyósom tudja megnevettetni, én akármilyen bohócot csinálok magamból, akkor sem nevet, csak mosolyog. :( úgy szeretném hallani meg látni, ahogy nevetgél! Egyszer sikerült, azóta sem. :( mit tegyek? Unalmas vagyok a babámnak?

#Megnevettetni
2013. márc. 27. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

:D Dehogy vagy unalmas! Lehet, hogy anyósodnak fura a feje, azért nevet rajta :D


Próbálj kukucsolást, hirtelen olyan hangot adni, mintha összedőlne valami (nálunk ez nagyon bejött), amin mindig nevetett a fiam, az az volt, hogy az apja repülőztette (az alkarjára fektette hason, és himbálta), és mikor közelített a fejemhez, én vágtam valami pofát. :)

2013. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy unalmas!!! Az én Kisfiam 4 hónaposan nevetett hangosan először. Fürdéshez készülődtünk, levetkőztettem és a pocakján húzkodtam fentről lefelé a levetett bodyját, valószínűleg csikizte és ezen jó nagyokat nevet a mai napig is, pedig már 9 hónapos lesz. De pl azon is nagyokat sikongat/ott ha szintén fürdés előtt a hasát puszilgatom, mikor már csak pelus van rajta. Próbálkozz és majd rájössz, mi az ami megnevetteti.
2013. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni, hogy mire kacag. Kislányom férfipárti, rájuk rögtön mosolyog. Kacagni mi is ritkán halljuk, főleg, ha a nyakát, vagy ha a hasát puszilgatjuk. Ezen túl csak akkor, ha valamilyen váratlan, mókás dolgot lát.

Persze minden nap figyelem, hogy épp aznap mire nevet, hidd el, ők még gyorsan változnak.

Nem vagy unalmas a babádnak, egy kis idő, és úgy is te hallod a legtöbbször a gyöngyöző kacagását.

2013. márc. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy unalmas,ki kell találni,figyelj kisfiam anyukámra mindig szebben mosolygott sokat kacagott neki,nem értettem hogyan csinálja,aztán szépen lassan belejöttem,most tudom ha megcsikizem vagy közeledek az arcához egy plüssel,illetve eljátszom hogy valamelyik játéka harapdálja akkor nagyon tud kacagni igaz már 2 éves lesz,nyugi majd belejössz.
2013. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csikizéssal

finoman megcsipkeden a kis hurkás combjait

de bármi más arckifejezés is meg tudja kacagtatni

2013. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a direkt hapcizás mindig óriási nevetést vált ki a fiamból, még akkor is mosolyt csal az arcára mikor nyűgös, rossz kedve van.

Ezen kívül a csikizés, hintáztatás karban a Zsipp, zsupp c. dalra mindig beválik.

2013. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Próbálkozom! :) A hapcizás majdnem bejött, de csak egy mosolygós nyikkanás volt, az is valami! :D
2013. márc. 28. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!