Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy átlagos kakis pelusnál...

Egy átlagos kakis pelusnál hány darab törlőkendőt használtok el?

Figyelt kérdés
és milyent használtok?
2009. szept. 18. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mi olyan 2-3-at átlagban, szóval 2.5-öt :D Nagyon néha 4-et. DM-es fehér Babylove-osat használunk.
2009. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, még sose számoltam meg :D :D De így visszagondolva, mondjuk 4 darabot :) Amúgy fura, hogy két év alatt sose számoltam meg, mert én mindent meg szoktam számolni :) Ja, és a Profi saját márkását (Pöttöm), vagy pedig DM-es.
2009. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én is olyan 2-3al végzek,de "jobb" esetben van hogy a 4is kevés,de olyankor inkább zuhanyzik :-)

igen,elég "pihent" a kérdésem :-)

2009. szept. 18. 19:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2-4.

Már sokfélét próbáltunk, de a Johnson's extra protection (zöld-rózsaszín) az, amiben még nem csalódtam. Jó nedves, krémes, isteni az illata, a dobozból kiszedhető 1 kézzel, de nem szakad könnyen, és nem vékony.

2009. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-4 db törlőkendőt használunk ,de mikor itthon vagyunk akkor kakinál inkább a csap alatt mosom le.

Pampers törlőkendőt használunk

2009. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Johnson's vagy Nivea, elég vastagok.

Én úgy szoktam, hogy eleve 2 db-ot összefogok, majd félbehajtom, ezzel lejön a naggya, mégegyszer félbe ezzel szinte tiszta lesz, majd csak 1 db kell a végleges tisztításhoz. És a kezem nem lesz kakis.:)

Tehát 3 db, 14 hós kisfiú anyuja

2009. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat, nagyon fogy. 4-5 db-ot. Én a Pennyben szoktam venni, az jó, és olcsó is.
2009. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Huggiest. VAn hogy csak egy is elég, de ez a ritkább eset, általában 2-3.
2009. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én a "nagy részét" egy Babylove-os puha babazsepivel letörlöm, majd utána 2db nedves kell még nagyjából. Szeretem a Gabi és a Nivea törlőkendőket. Sokszor veszek DM-es csomagot is.
2009. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Legtöbbször elég egy darab. Nagyon ritkán kell kettő. Ahogy kibontom a pelenkát és a fenti részt alácsúsztatom, a nagyját letörlöm vele. A maradékra elég egy kendő. Én mindig nagyokat nézek, ha látom, hogy mások hogy csinálják. Tiszta pocsékolás.

Mindenfélét használunk, Libero, Pempers, Nivea, Babylove.

2009. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!