Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a lányom és tegnap...

Dandog87 kérdése:

10 hónapos a lányom és tegnap este láza volt. A foga miatt lehet mert nem köhög meg nem náthás. Menjek orvoshoz vele vagy nem? Amúgy nem beteg kicsit folyik az orra. Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nurophen lázcsillapítót, de csak akkor ha 38 fok felett van a láza. Az orrfolyásra orrszívó porszívót, ha köhög is, akkor + Sinupretet.

Várj még egy napot, mert általában az első nap még nem jön ki minden tünet, így a doki sem tudna sokat mondani.

2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány foga van egy mókusnak?
2013. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tippeket és 5 fogacskája van de fent jön a szem foga és tegnap is adtam neki kupot.szerintetek mejik jobb láz lehuzó gyógyszer? az természetes ha jön a fogacskájuk és minden nap lzasak?
2013. márc. 29. 06:22
 4/5 A kérdező kommentje:
töle
2013. márc. 29. 06:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden babának más válik be. Én még csak a Nurophent adtam neki, mert a kúpon az van, hogy nagyon erős. De pl. a nővéreméknél a kúp egyáltalán nem vált be.

A fogacskák miatt lehet rendszeres hőemelkedés, de azért ha folyamatosan lázas, inkább mutasd meg a dokinak.

2013. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!