Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden védőnő ilyen hülye?

Minden védőnő ilyen hülye?

Figyelt kérdés
2 hetente kell járnom de hasznos tanácsot még nem kaptam tőle.Annyit tesz hogy megméri a súlyt és a hosszúkat és viszont látásra.Tényleg ennyi a feladata csak?
2013. márc. 28. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válasz , NEM természetesen nem mindegyik hülye. Nekem 3 védőnőm volt eddig, mindet nagyon szerettem, nagyon értették a szakmájukat, bármiről tudtam kérdezni őket ha nem is tudták egyből, utánanéztek. Rengeteg tapasztalatuk volt ( 40 év körüli 2-3 gyerekes anyukák voltak maguk is).
2013. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

minek mész el?

amúgy nem mindegyik ilyen, sok olyan van, aki le se tojja a kismamát és a babát.

Az enyém is ilyen zaklatós, de segíteni nem segített semmit, amit mondott sokszor hülyeség volt,vagy nem tud válaszolni egyáltalán, így én sosem keresem, és ha jönni akar is mondom, hogy nem érünk rá.

Most azzal zaklat, hogy menjünk be, én meg mondtam neki, hogy nem megyünk, főleg úgy, hogy egy rakás beteg gyerek meg jár mellé a gyerekorvoshoz.Nem csinál semmit, csak méregeti a gyereket, amit az orvosnál is megtesznek, illetve, mondja, hogy ha valami van,akkor hívjam.

De most világosan elmondtam neki, többet nem megyünk be, csak, ha olyan dolog van, ami muszáj...

2013. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, többet kéne tennie. De sokan vannak, akik sz@rnak bele a feladataikba. Nőgyógyász is van ilyen, szülésznő is, mindehol találni olyan embert aki letojja a világot....
2013. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálja. De kérdezi mindig h milyen időközönként eszik, csak cicit kap-e. Esetleg nekem lenne vmi kérdésem amibe hasznos tanácsot tudna adni. Eddig nem volt vele gondom kivéve tegnap amikor felhívtam. Vmiért nagyon megcsappant a tejem és kértem h a biztonság kedvéért jó volna ha írnának receptre egy doboz tápszert neh az legyen h ordít éjszaka h éhes maradt. Mert már többször előfordult mostanság ez h nem lakott jól de volt mihez nyúlni mert amikor nagyon sok volt a tejem fagyasztottam le belőle bőven. De már az is mindjárt elfogy. Na mindegy a válasza az volt h nem kell a tápszer adjak neki vizet igaz éhes marad de nem szárad ki. Komolyan elképedtem. Inkább beszéltem húgommal gyógyszertáros h mégis milyet vegyek így vettem egyet recept nélkül. Mit ne mondjak jóval drágább volt de a gyereket már csak nem éheztetem. Szóval vannak beköpések azért.
2013. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen. Az enyém pl érdeklődik, hogy hogy vagyok. Megkérdezi, hogy van-e valami probléma. Elmondja, hogy mit intézzek a következő hetekben. Visszakérdez, hogy van-e kérdésem. És egy csomó olyan témáról is szó esik, ami konkrétan nem is tartozik oda :-)
2013. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó annak akinek normális. Méréseken kívül a leghasznosabb az volt amikor megadta a gyerekorvos mobilszámát mikor hazajöttünk a kórházból valamint mondta h vízzel hígíthatom a babakrémet fürdéskor. Persze azóta se hígítom. Lehet két hét múlva nem megyek be hozzá hogy rátegye a lányokat a mérlegre. Mérleg itthon is van.
2013. márc. 28. 16:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Enyém se normális. Hollisztikus dolgokért van oda. Kész rémálom amikor mennünk kell :(.
2013. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a mienk nagyon aranyos. A fiam imádja.
2013. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Nem. Vannak sokkal hülyébbek is.

A mienknek még sosem sikerült hiba nélkül kitöltenie a kiskönyvet.

Valamint minden egyes alkalommal elront, 4 számot (testsúly, hossz 2 gyerekre) nem bír hiba nélkül leírni, hogy arról ne is beszéljek, hogy rossz oldalt tölt ki.

2013. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Wow csak olvasom hogy mik vannak! Sajnalom...
2013. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!