Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti beadattátok a...

Anyukák ti beadattátok a babátoknak a menningitis elleni védőoltást? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Én szeretném beadatni,már fel is írattam az orvosunkkal,de a párom szerint ne adassuk be,mert annyi mindent hallani mostanában az oltásokról.És ez nem kötelező oltás.Én azonban ragaszkodnék hozzá,hogy kapja meg.Akik beadatták volt valami mellékhatás?

2013. márc. 29. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi májusba megyünk rá,én sem szerettem volna beadatni,de meggyőzött a doki,azt mondta,hogy kevesen kapják el8kb 40-50 gyermek/év),DE akik elkapják annak az ötöde akórházba sem ér be... :( nagyon súlyos betegség. 15 hósan meg a prevenart is beadatom,pedig én aztán nem vagyok oltás párti.
2013. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Beadattuk,nem volt semmi mellékhatása.
2013. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Beadattam, és semmi mellékhatása nem volt.
2013. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Megkapta a lányom, nem volt semmi mellékhatás.
2013. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Természetesen beadattuk, semmi mellékhatása nem volt.
2013. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyermekorvosunk azt mondta, ha lehetne, ő kötelezővé tenné. Elmondta, hogy mi szól mellette, ahogy az egyik válaszoló is leírta előttem, úgyhogy egy percig sem hezitáltunk. Beadattuk, semmi mellékhatása nem volt!
2013. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Én egyik gyerekemnek se adattam be. pedig van 3 is.


Ítéljetek el érte. A dokinak nyilván jó, kiváltott recept után jutalékot kap, ha nem kötelező oltást ad be, kérhet érte plusz pénzt (bárnem mind szokott), teljesen feleslegesnek tartom.

2013. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egy nem kötelező amit gondolkodás nélkül beadattam, és most is beadatnám. Tavaly a városunkban volt megbetegedés, a doktornénink direkt javasolta is emiatt, de enélkül is beadattam volna.
2013. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is beadattuk, de most néztem meg, és Meningitec van az oltási könyvébe írva, akkor ez most ugyanaz?
2013. márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Golan Trevize ***** válasza:

Az öcsém elkapta kiskorában a Meningitist.

Nem volt kérdés, hogy meg fogják kapni a gyerekeim a védőoltást.

Semmi mellékhatás nem volt, az egyiknek volt este hőemelkedése, de másik (kötelező) oltással együtt kapták, szóval még az is lehet, hogy attól.

2013. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!