Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos anyatejes kislányom...

4 hónapos anyatejes kislányom újabban 2 óránként kér enni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már egy ideje 3 óránként evett,van tejem,nem hiszem,hogy ezzel van gond.A védőnő is mondta,hogy próbáljuk tartani a 3 órát,akkor mit tegyek?nem hagyom sírni azért még egy óráig.4 hónaposan a 2 óránkénti evés nem túl gyakori?Így is 7,5 kg, 4kg-val született.
2013. márc. 29. 13:36
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
79%
Lehet hogy növekedik,lehet hogy a foga mocorog.Te sem mindig ugyanannyit eszel.Most erre van igénye.
2013. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szopiztasd igény szerint, ahogy szeretné. Az én kisfiam hírből sem ismerte a három órát, mindig többször evett, nem hízott el. Én úgy tudom, anyatejjel nem is lehet elhízlalni a babát.
2013. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4380 g szuletett most 9-en lesz 4 honapos es marc.19-en 9100g volt csak anyatejet eszik egy hete adok neki teat is h ne szopizzon masfel ket orankent...igyekszunk tartani a 3-4 orankenti evest de ez nem azt jelenti h sirni hagyom....egyebkent ket foga van es ket napja elfordult hatrol hasra es azota ezt csinalja folyamatosan :D de szerintem igaz az h anyatejjel nem lehet tuletetni a babat.
2013. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hónapos lesz és óránként eszik :O. Már egy hónapja. Előtte 2 óránként evett. Én etetem, ahogy kéri.
2013. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!