Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok hogy bírja a hordozó...

A babátok hogy bírja a hordozót? AZ enyém sír benne, nekem nem tetszik, hogy belecsúszik, mert nem tud még ülni. Most 2 hónapos.

Figyelt kérdés
De autóba ezt muszáj használni. Másnak is sír benne? Nem káros az ilyen korban, hogy a popója belecsúszik abba a gödörbe?
2013. márc. 29. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Rövidtávon nem lesz baja.Amugy láttam van olyan hordozó ahol "méályebb" a popo alatti rész,van ahol meg épp csk görbül a hordozó alja...nem egyformák.Amugy összekuporodva volt a pocakodban is:)
2013. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon szeretett benne lenni, de nem csúszott bele, a szűkítővel majdnem vízszintesen feküdt, csak egy pici dőlés volt benne.
2013. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen a hordozótok? Márkától is függ, hogy mennyire kényelmes.
2013. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a hordozótokkal, nem szabadna belecsúznia.
2013. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom a belecsúszást, hogy szerintem túlságosan V alakú és a V aljában van a popója.
2013. márc. 29. 16:46
 6/7 shona ***** válasza:
Olvass utana,de en ugy tudom,hogy azok a legjobb es egeszsegesebb hordozok amikben nagyon szelesre oldalra kivan szinte feszitve a laba derekszogben szinte.
2013. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem épp jó, hogy belecsúszik. Van szűkítőtök, és azzal együtt is belecsúszik? Én használtan vettem egyet, ami majdnem fektette, mert a boltban csak olyanok voltak, hogy majdnem ültette, plusz annyira kicsik voltak az én nagy babámhoz képest, és mellette még drágák is. Én is falramásztam attól, hogy a tervezők hogy nem gondolnak arra, hogy nem jó ez az ültetős póz. nehéz, de lehet találni. Ja, és egy tipp, amit még így is bevetettünk, és Neked is ajánlom: tegyél néhány textilpelust összehajtogatva a popója alá, úgy elsimítgatva, tudod, hogy kényelmes legyen! Ez is kiemeli kicsit, és már nem ül annyira mélyen benne.
2013. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!