Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire való a bébi komp?

Mire való a bébi komp?

Figyelt kérdés
Mármint mikortól lehet bele rakni a babát anélkül hogy gerinc károsodást okozna?
2013. márc. 29. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmikortól nem tenném bele a gyerekem,mert nagyon káros.Megtanul ő anélkül is járni magától.Jártunk Dévény tornára,ott mondta a gyógytornász hölgy,hogy a bébikomp a legnagyobb baromság,amit a szülők megvesznek a gyereknek,mert nemhogy használ,de sokat árt is.
2013. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
én 6 hónapos korától raktam bele mikor már tudott rendesen ülni. És érdekes módón nincs semmi baja és járni is tud rendesen. Szerintem nem káros. Tök egészséges, szaladgálós kislány.
2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
9 hónapos a kislányom . Tud ülni egyedül , kuszik de még mászik. Viszont szeretne fel állni. Kapaszkodik a kanapèba, húzza fel magát.
2013. márc. 29. 16:23
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Semmikor. Ha belerakod azzal pont azt éred el, hogy ne akarjon annyira felállni mikor pedig ez az élet rendje.
2013. márc. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

2-es!

[link]

2013. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

sejtem,hogy le leszek pontozva,de mindkét gyerekemnél mértékkel használtam,amikor már stabilan ült.

és semmi káros nem történ velük,11 hónaposan elindultak.

2013. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekemnél sem használtam, mert felesleges dolog. Hab a tortán, hogy pár éve tudom is (az ortopéd orvos mondta, aki szakértő és nem egy mezei anya, aki semmit sem ért hozzá), hogy káros.


Ismerősöm azért használta, mert úgy nem kellett annyit foglalkozni a gyerekkel.

2013. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os.A gyerek a kárát nem 1-2 éves korban látja.ne csodálkozzon majd rajta,ha ő lesz az első,akit kidobnak a kidobós játékban,vagy felmentett lesz tesi alól ferde gerince miatt.(Tesi tanár vagyok,tudom mit beszélek)Kisfiam 10 hónapos önállóan lépked a bútorok mellett,sztem 1-2 hét és elindul ilyen-olyan komp nélkül is.De ha egy gyerek 15 hónaposan indul el,akkor sincs vele semmi gond,lényeg hogy magától jöjjön rá hogyan kell.Az ősembereknek sem volt bébikompjuk,mégis megtanultak önállóan járni!Ez a mozgásfejlődés.De ha olvasod a cikket,és minden szakértő véleményét,akkor te is beláthatod,hogy feleslegesen ártottál a lányodnak.
2013. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

6os vagyok:


a lányaim azóta már nem 1-2 évesek,hanem már jóval nagyobbak. a tesiórán is jól teljesítenek,semmi gond nincs velük.normális a járásuk,futásuk,ugrásuk.


Szerintem is káros tud lenni ha az anyuka egész nap abba tartja,de ha napi 2-3szor 5percet-az még nem okozhat gondot!

szóval:szerintem a mértéken van a hangsúly!!


egyébként mindenki azt mondja mennyire ellenzi a bébikompot,mégis minden kisgyerekes családba látom hogy használták/használják..

2013. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát nálunk nem láttál volna
2013. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!