Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy hogyha...

Miért van az, hogy hogyha 19kor rakom le aludni a babám, akkor alszik reggel 7ig egyhuzamban, de ha este 21kor, akkor hajnali 5kor már kukorékol?

Figyelt kérdés
Napközben pedig mindig ugyanannyit alszik ilyenkor is.
2013. márc. 29. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Háááááát, csudabogár egy babád van!
2013. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kisbabáknak saját ritmusuk van, meg kell találni, mi a legmegfelelőbb - az a 19 órás nagyon jól hangzik!:) (nálunk 18-tól-hajnali 4ig aludt nyugodtan, elég sokáig. 4kor felébredt, gőgicsélt, nem sírt..5-kor etettem.)
2013. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a barátnőmmel beszélgettünk nemrégen (kettőnknek összesen 5 gyereke van), hogy hiába hisszük azt, hogy ha később fektetjük a gyerekeket, akkor reggel tovább alszanak, csakazértis korán - sőt néha korábban - kelnek ilyenkor.
2013. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem suli a nagyobbik ovi, hogy senki se késsen hajnalok hajnalán kell kelnem, 5ből 2szer kelek egyedül, a többi alkalommal a gyerekeim keltenek, jah 10kor lepkehálóval szedem össze őket, ha 8kor kiterülnek, akkor 9kor is aludnának:D
2013. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most vívom a csatát a környezetemmel, hogy miért fektetem le korán a gyereket. Azért, mert ha egy órával később van fürdetés, annyira nyűgös, hogy jobb esetben sírdogál, rosszabb esetben levegővétel nélkül üvölt. Ilyen késői fektetés után volt, hogy éjjel 3-kor jött boldogan, mintha reggel lenne.

Nem tudom, a te babádnál miért van így, de én azt gyanítom, az én fiam ilyenkor nyugodtabban és emiatt többet is alszik.

2013. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk magambol kiindulva... Ha keson fekszem le,2 orankent megriadok. Ha korabban,akkor vegigalszom ebredes nelkul az ejszakat.Kisfiam lehet h orokolte. mind a ketten olyanok vagyunk, h hogyha nagyon faradtak vaunk,nem birunk aludni. Mostantol mindig 19-kor teszem le aludni.:) csak vhogy mindig elcsuszunk.
2013. márc. 29. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerős ez:D lányomat ha 7kor,ha 10kor teszem le,akkor is 6kor kel kb.most pl fájt foga,éjjel 11kor aludt el.fél5kor felkelt enni és aludt tovább,épp most kelt.
2013. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!