Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oda adhatom így a tápszert? A...

Oda adhatom így a tápszert? A por egy hétig kimérve volt tápszeradagoló pohárban lezárva. Megcsinálhatom tápszernek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis én odaadtam. Mennyi idős?
2013. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is odaadhatod
2013. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már nagyobb :) 2 éves csak hasmenés miatt nem kapott eddig tápszert és így nem fogyott el az adagolóból. De akkor oda adom neki. köszi
2013. márc. 29. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
jezusom.... mert ha meg 1 hetes babarol lenne szo....
2013. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért ha megromlik akkor azt már egy 2 évesnek oda lehet adni???????? Romlottat csak kisebbeknek nem szabad, a nagyobbaknak mindent lehet???? Abban nem voltam biztos hogy nem romlott e meg amiatt hogy nem az eredeti csomagolásában volt több napig....
2013. márc. 29. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
eredeti csomiban 3-4 hétig eláll felbontva, így gondolom nem lehet baja, ha lezárva más tárolóban áll. Nem azért kérdeztem a korát, nyilván nem adnék romlottat én sem, csak azért pici pár hetessel még óvatosabb az ember. Első voltam
2013. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hétig eláll a csomag bontott állapotban. én ahogy kibontom, öntöm is át egy jól zárható dobozba, mert egyszer beköltöztek a molyok a konyhába és a tápszeres zacsiba is. Szóval én kb fél éves kora óta dobozból adagolom a tápszert, szintén 2 éves a drágám.
2013. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!