Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

A borostyánlánc annyira fogzáskönnyítő, hogy ki se jön a foga?

már lassan 11 hónapos és egyetlen foga sincs,pedig hónapok óta küzdünk.nyálzik,nagyon rág,ha "ráharap" felsír.mindenhol csupa dagadt/fehér az ínye,de fog SEHOL!!!!

2009-09-19 15:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Hááát, most mint orvos mit mondjak a borostyánlánc hatásáról?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2009-09-19 15:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:-) ne arról mondj,hanem ha megkérhetlek,inkább arról,miért várat ennyit magára a fog,mikor már az összes tünete megvan?

# 2/8Időpont 2009-09-19 15:31 Privát üzenet
Nyugi, az én fiam 9.-én lesz egy éves. És nincs egy darab foga se. Pedig kb két hónapos kora óta nyálzik meg rágcsál mindent. Majd jön ha jön.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2009-09-19 15:37 Privát üzenet
én első
Ahogy az előttem szóló is írta a fogak nagyon különböző korban kezdhetnek nőni. Van aki már foggal születik, van akinek 3 hónapos korában indul el. Az átlag a fél éves kor, de sok babának csak 1 éves korában jönnek ki az első fogai.
Arra azonban készülj fel, hogyha elkezdenek kibújni, akkor gyorsan fognak jönni, nem ritka, hogy 4-5 fog is jön egyszerre.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2009-09-19 15:42 Privát üzenet
szia!

Nem vagyok doki, de tudom, hogy a tejfog áttörése lehet hosszabb idő. Van baba, akinek már 4 hósan kint van két foga, valamelyiknek 1 éves kora után jön az első. Ne aggódj, a tejfogak ki fognak jönni! Vannak ezek az ínykenegetős krémek...ezeket próbáltad már?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2009-09-19 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

dologél,dentinox,chamomilla......szinte már mindent kipróbáltunk.
egy csomó rágókája is van,hűthető,masszírozós...

# 6/8Időpont 2009-09-19 15:59 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2009-09-19 16:00 Privát üzenet
szia ha az meg nyugtat hogy 16hós a fiam és nincs foga.de ne aggodj nem marad fog nélkül csak kicsi tovább kell majd turmixolni

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2009-09-19 22:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a fogzáskönnyítő borostyán nyakláncról babáknak?
Mikortól kezd hatni a borostyánlánc? Már 1 hete rajtuk van de semmi változás! és nem hinném hogy gagyi mert a borostyanlanc.hu-ról van.
Borostyánlánc? Milyet válasszak?
Beletegyem a nyakába? (borostyánlánc) Bővebb lent.
Kinek mennyi ido utan kezdett el hasznalni a borostyanlanc? Akinek persze hasznalt.
Tényleg használ alvásproblémára a borostyánlánc?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu