Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hozzátok újra és újra...

Hogyan hozzátok újra és újra vissza a kapcsolatotokba (párotokkal) a tüzet, a szerelmet?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem, mert nekünk a gyerek születése óta egyre csak laposodik a kapcsolatunk (2 éve). Nem tudjuk kezelni a helyzetet, csak éldegélünk egymás mellett, de nekem annyira hiányzik, hogy szerelmes legyek újra, természetesen a férjembe. 30 évesen úgy gondolom, még fiatalok vagyunk, h az áletünk hátralévő részét így éljük le, pláne, h még szeretnénk gyereket. Ti hogy csináljátok? Vagy nálatok nincs ilyen probléma?
2013. márc. 30. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a lányom,és csak lakótársak vagyunk amióta megszületett.... :(

Remélem kapok hasznos tanácsokat én is :)

2013. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, de valahol örülök, h írtál, mert én a környezetembe csupa boldog házasságokat, családokat látok. Vagy látszat? Én ezért másoknak nem is panaszkodom.

Jó lenne, ha minél többen írnátok,kinek hogy sikerül ez az egész.

2013. márc. 30. 14:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tervezzetek közös programokat gyerek nélkül.Menjetek el a "régi" helyekre, ahol megismertétek egymást, ahol jól éreztétek magatokat korábban. Este ha a gyerek már alszik nyissatok ki egy üveg bort és beszélgessetek a közös emlékekről. Ne mindig csak a gyerek legyen a téma.
2013. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bárcsak tudnék segíteni de sajnos nem tudok!a fiam születése óta mi is csak vagyunk egymás mellett!
2013. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok...

amit a második írt mind nagyon jó!!! LENNE :(

De nincs egy fillérünk sem ,hogy elmenjünk bárhova is,a gyereket sajnos senkire nem tudom bízni,és a férjem állandóan dolgozik,így idő sincs :(...pedig tudom,hogy ezek biztosan segítenének valamennyit...

32 éves vagyok és úgy érzem magam ebben a házasságban,mintha lennék vagy 65.

2013. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a kisfiunk,de mi is csak mint lakótársak... Sajnos a sexnek is annyi.... És még nem vunk 30ak sem...
2013. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem vagyok egyedül :(

Én jártam terapeutánál is már (sajnos egyedül), és ő azt mondta nekünk nőknek kell ezt a helyzetet megoldanunk, nekünk kell kezdeményezni. De nekem nem megy. Nem látom a hajlandóságot sem a szemében és még persze rengeteget veszekedünk is sz@rságokon. Mert mindketten indulatosabbak vagyunk már a kialakult helyzet miatt és nehezebben tolerálunk mindent. Iszonyat nehéz, nem tudom, mi lesz a vége.

2013. márc. 30. 14:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom...nálunk sincsen intimitás sajnos,két gyermekünk van (2 és 6 évesek ).

Nálunk ami még nagyon deprimálóan hat ránk az az,hogy én visszamentem dolgozni ,a férjem viszont több mint egy éve munkanélküli és nem talál munkát.

Biztos vagyok benne ,hogy nálunk emiatt is szünetel a szex ,hatalmas megoldhatatlannak tűnő probléma ,hogy nem úgy alakul az életünk ahogy azt elterveztük,az életszinvonalunk nagyon lecsökkent a megszokotthoz képest,fel kell nevelnünk két gyereket,taníttatni őket és elindítani az életbe és jelen pillanatban megélni alig tudunk ,ha valami szerelemgyilkos akkor az anyagi problémák biztosan.

Már nem tervezgetünk mint régen,már csak arra koncentrálunk,hogy kihúzzuk valahogy a hónap végéig .

2013. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Persze, hogy nem vagytok egyedül. Amióta a mi kislányunk is megvan, szintén ugyanez a helyzet. Pedig még csak 4 és fél hónapos. Teljesen megértelek és átérzem amit itt írsz. "Sajnos", amikor megszületik egy kis ember, már nem Mi leszünk a fontosak, hanem Ő, minden más háttérbe szorul. Az embernek nagyon sokat kell azért tenni, hogy ne hűljön ki a kapcsolat, persze ez nem egyedüli munka. Közhely sajnos, hogy az idő múlásával elmúlnak a dolgok, és ugye átalakulnak, nincs már az a tűz mint a kezdetén. Ajj én is de sokat álmodozom arról, hogy milyen jó lenne, ha az lenne meg ez lenne, sokszor lefekvéskor visszaemlékszem a régi szép időkre. Mint mondtam nagyon sok munka kell hozzá, hogy újra szép legyen, és igazából tanácsolni is csak azt tudom, hogy apró figyelmességekkel lehet az egészet megszépíteni. A férfiak részéről néha egy kis virágot venni, bár az én párom sem ez a fajta, pedig hányszor mondtam már neki, hogy miért nem ad nekem sosem, vagy meghívni a szeretett nőt egy étterembe, esetleg főzni neki. A nők részéről, nekünk van egy aduászunk mégpedig a testünk. Lehet, hogy ez így furin hangzik, de egy nő tényleg nagyon sokat betud dobni, ha elcsábítja a férjét, egy kis izgalmat visz a már megszokott hétköznapiságba. Azért kívánom, hogy sikeretek legyen ebben, mert ezen csak ti tudtok változtatni!
2013. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is. Kisfiunk 4 éves. De nem olyan a kapcsolatunk mint a gyerkőc előtt. Néha-néha elmegyünk a férjemmel kettesben valahova, vagy itthon maradunk. Ha kisfiunk ott marad anyukáméknál. Ez kb. két havonta 1x.

Azt nem mondom, hogy csak élünk egymás mellett,annál azért több van. De a szexuális életünk nagyon nem olyan, illetve ritkán van. Ez miatt vannak súrlódások.Ez az én hibám, nem kívánom már olyan sűrűn mint régen. De dolgozom rajta.

2013. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!