Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyik szemrés keskenyebb,...

Az egyik szemrés keskenyebb, ez mit jelent? Volt vki kicsinyénél hasonló?

Figyelt kérdés
Az ortopédus átutalt minket a szemészetre ,mert a jobb szemzuga keskenyebb a másiknál. Valami probléma lehet, vagy nem kell megijednem?
2013. márc. 31. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is ugyanez volt,elmentünk vele szemészetre,ott a doktornő meg nagyokat nézett h ilyenért beutaltak minket.Persze semmi gond nem volt a szemével,neki ilyen a szeme :) Ne aggódj!
2013. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjemnek a mai napig ilyen. Soha nem figyeltem fel az ilyenekre,csak mióta őt ismerem, és elég sok emberrel találkoztam,vagy tvben láttam, akinek ugyanilyen. Van akinek jobban, van akinek kevésbé. Állítólag egy bizonyos kor után meg lehet műttetni, ha nagyon zavar titeket, de ennek utána kell járni, mert nem biztos, hogy így van,csak hallottam. Azzal nem ártasz, ha elviszed szemészetre.
2013. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt hittem vmi komolyabb baja lehet,mert nekem is feltünt de csak néha és minimálisan keskenyebb,a férjemnek is minimálisan,csak jobban megnézve ilyen. Illetve ha azt nézzük,akkor nem minden ember arca teljesen szimetrikus. Nekem az egyik fülem van feljebb mint a másik és mégsem küldtek el fülészetre :)Csak az a tipikus ráhozom a frászt az anyukára doki és persze a kérdésemre meg nem válaszol.



Nagyon szépen köszönöm még egyszer,megnyugodtam. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

2013. márc. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!