Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jó tippet szeretnék...

Valami jó tippet szeretnék babámnak hasfájás ellen?

Figyelt kérdés

Már probáltunk neki espumisant és infacolt adni...be is jöttek,de valami maszázsra,vagy ilyesmire gondoltam.Mint pl.mikor a hasához tologatjuk a lábát.

8 hetes babóca anyukája


2013. márc. 31. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szélolajat használhatsz rá azzal kend a pocit.
2013. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindnet kipróbáltam amit csak el lehet képzelni de sajnos semmi nem jött be, 8 hetes koráig gyakorlatilag egyfolytába sirt és nem aludtunk egyetlen egy éjszakát sem,és nappal is csak a sirás ment :( teljesen ki votunk. amikor beleléptünk a 9-dik hétbe onnan mintha elvágták volna este 7 töl alszik egyfolytába reggel 7 ig... :)
2013. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk csak a hipp édeskömény tea vált be. Az espumisan csepptől fájt a hasa és nem is próbáltam már más cseppet adni neki mert a tea bevált.
2013. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a szélcső vált be és a papaverines görcsoldó.
2013. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én a colief cseppet tudom ajánlani, nálunk nagyon bevált! Lebontja a tejcukrot így könnyebb a kicsiknek emészteni. Mellé espumisan használunk.
2013. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 15 dolgot kiprobaltunk, semmi nem hasznalt. 2,5 hos koraban elmult. Ki kell fejlodnie a gyomranak, emesztesenek. Viszont ami sokat segitett, hogy HASON altattuk!! Ez sok gazt kiengedett es latvanyosan javult. Azota is hason alszik es sokat pukizik.
2013. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gripe Water nekünk bevált! az adagolása csak 3 éves kortól van írva, de a védőnőm azt mondta, nyugodtan használjam, mert ismeri, ő is használta.. és nagyon jó! és tényleg!
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dícsérik a cseresznyemag párnát is!
2013. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!