Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lerúgja magáról a takarót...

Ha lerúgja magáról a takarót 20 fokos szobában megfázhat?

Figyelt kérdés
Body, piszoma alsó felső, zokni van a 20 hós babánkon. Megfázik, ha lerúgja a takarót?
2013. márc. 31. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, gondolom melege van azért rúgja le. Keress neki egy kis plédet vagy vékonyabb takarót. Vagy kevesebb ruhába esetleg hálózsákban is aludhat ha elviseli.
2013. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem azért rugja le , mert melege van. nekem azt mondta a védőnő, hanem mert annyit mocorog, meg idő kell még hozzászokik ,hogy valamivel be van takarva.Enyém is lerugta,ezért volt rajta hálózsák is, most 1,5 éves múlt, de már nem rugja le, csak reggel.Én 20 fokban fázom aludni,bár nálunk is annyi van éjjel,de én be vagyok fól takarózva és reggel alig akarok kikelni a jó meleg ágyból. Ha te is fázol kitakarva, akkor gondolom ő is.De le tudod ellenőrizni, hogy a teste meleg e .
2013. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák!
2013. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezen filózok, kislányom még csak 10,5 hónapos, nála kb 21-23 fok van, body és rugi van rajta éjjel. Mindig kitakarózik, én meg amikor látom visszatakarom. Gondoltam, hogy lehet melege van, mert rajtam kevesebb ruha van éjjel, mégis sokszor melegem van. Ami érdekes, tegnap a húgoméknál aludtunk, náluk hidegebb van és nem takarózott ki a kislányom, szóval lehet, hogy tényleg melege van itthon. Ő még nem fázott meg emiatt.
2013. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A páratartalom is befolyásolhatja, lehet hogy tényleg melege van.
2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Akkor kitapasztaljuk...
2013. márc. 31. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!