Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sem jó így a...

Szerintetek sem jó így a babám étkezése?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam és még nappal 3- szor cicizik!de most akarom kiváltani a déli cicit!csak anyatejes!egyik rokonunk szerint ez így nem jó,hogy még ennyiszer szopik!szerintetek is rosszul csinálom?
2013. márc. 31. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ha leírnád, hogy mit és mikor eszik rendes kanalasat és mikor cicizik. Akkor mondana itt valaki is igazi véleményt. Az hogy 3x cicizik, azzal semmi gond szerintem így önmagában.
2013. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha evés után cicizik, akkor nem baj. De ha ez az ebédje, akkor már igen.
2013. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont, ahogy első írja. Kéne tudni, hogy ezeken kívül mikor mennyit és mit eszik....

Egyébként az én 19 hónaposon is 3- szor szopik, de ezen kívül 5- ször eszik is...


Hosszútávú szoptatáspártiak, szoptatási tanácsadók így javasolják egyébként: 6-7 hónaposan napi 1 szilárd etetés a tej mellé, 8-9 hónaposan 2, 10-11 3, majd 4, és 1 éves kortól 5

2013. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az enyém még egy évesen is rengeteget szopizott, volt olyan nap, hogy mást nem is evett egész nap, vagy csak nagyon keveset. A védőnő is, és egy szoptatási tanácsadó is azt mondta, hogy nincs ezzel semmi gond, ha szépen gyarapodik (minden héten hízott valamennyit még így is).

Azt is mondták, hogy teljesen normális még az is, ha a napi étkezés 90%-a még anyatej. Nemsokára másfél éves, és még mindig sokat szopizik, sokkal többet mint három alkalom, mellette eszik is hol többet, hol kevesebbet, de semmi baja, és mindig hízik, vidám, jókedvű, okos kisfiú.

Szóval szerintem semmi gond nincs ezzel.

2013. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Az én lányomnál is előfordul most is, hogy egész nap cicizne, és nem akar enni semmit. Csak az alapeset, hogy 3- szor cicizik....

Ehhez képest teljesen szépen fejlett, fizikailag is szellemileg is (pont ma néztem pl, hogy ami a 2 éves státusnál elvárás, azt ő mind tudja)

2013. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

reggel 7 körül anyatej

9-9:30 kb 200 gramm gyümi

12:30 kb 200 gramm főzelék+anyatej

16.00 125ml tejpép

19:30 anyatej és alvás

nagyon szépen hízik!a védőnő szerint többet is mint amit ilyen idős korban szoktak!vagy akkor valamit mégsem jól csinálok?

2013. márc. 31. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól csinálod így!
2013. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent tökéletesen csinálsz!
2013. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendben van!!! :) Rokon meg nagyon okos akart lenni, mert biztos az idősebb korosztályhoz tartozik és az ő idejében még nem így volt. Nincs ezzel semmi baj. Amíg a babád szépen fejlődik és a védőnő, gyerekorvos sem esik neked, hogy mit csinálsz, addig az ismerősök rosszallása egyik füleden be, a másikon ki...
2013. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi:))csak azt mondta hogy ő szerint még sok a napi 3 szopi,amikor már gyümölcsöt is meg főzeléket is eszik.
2013. márc. 31. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!