Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babánk tegnap éjszakát...

7 hetes babánk tegnap éjszakától fogva egyfolytában alszik, aludna. Mitől lehet ez hirtelen?

Figyelt kérdés
Éjszaka majdnem 8 órát aludt egyhuzamban, holott sosem aludt még 4 óránál többet. Reggel felébredt, evett, aztán aludt tovább. Délben már én ébresztettem hogy egyen, mert addig nem ébredt magától. Ez egyáltalán nem jellemző rá, nem szokott ennyit aludni, és cicizni is sokkal többször szokott, előfordul hogy akár óránként is.
2013. márc. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a melegedő idő okozza, teljesen felborul ilyenkor a napirendjük. Ha nem lázas, akkor nincs semmi baj! Nekem 9,5 hónapos a kisfiam, nála most pont fordítva van, reggel 9-kor kelt és 1/4-kor tudtam csak letenni aludni, akkor is úgy, hogy kocsiban elringattam.
2013. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Igaz az én babám tápszeres. Egyik nap csak evett egyfolytában, a következő napot meg végig aludta, csak enni kelt fel, de ritkábban. Éjszaka is aludt,másnap már minden a régi kerékvágásban zajlott. Szerintem ez a növekedési hormonoknak köszönhető.
2013. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!