Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kisfiam...

5 és fél hónapos kisfiam néhány napja nem nagyon akar enni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig 210 ml evett alkalmanként, most viszont 130-150 ml-vel megelégedne, utána már nem akarja megenni a többit, kiköpi a cumit és sír. Aggódom, hogy mi lehet a gond? Egyébként jó kedvű, 7,5kg-s baba. Egy hete kezdtem neki egy kis répa levet adni neki, arra gyanakodtam, ezért ma nem kapott, de az evés gond ugyan úgy fennáll.:(
2013. márc. 31. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jöhet a foga? Nem duzzadt, piros a kis ínye?
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De lehet, alul talán meg van neki duzzadva, nagyon nyálaskodik is. A fogzástól lehet rosszabb evés? Mert a cumisüvegre nagyon ráharap, éhes, aztán a felénél elkezd mindenfelé nézelődni, stb. és nem akar már enni.
2013. márc. 31. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam volt, hogy gyakorlatilag semmit nem evett mielőtt áttörte volna a foga az ínyét. Csak fém kanállal akart "enni" (inkább nyammogni) ilyenkor, ekkor vetettem be a hűtőrágókát, ami nálunk nagyon sokat segített. Ha áttöri a foga az ínyét, rendbe fog jönni az étvágya. Ilyenkor a vizes orrfolyás, hasmenés és hőemelkedés is előfordul. Mihamarabbi fogacskákat a kisfiadnak!
2013. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!