Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babánál ez normális?

3 hetes babánál ez normális?

Figyelt kérdés

éjjel csak egyszer, éjfél körül kel enni, különben végigalussza az éjszakát. a következő ébredése reggel 6 után szokott lenni.

anyatejes, és igény szerint van szoptatva.

nekem ez marha kényelmes egyébként, annyi kellemetlenség van, hogy annyira tele lesznek a melleim reggelre, hogy alig tud enni belőle. nagyon kemény lesz, és iszonyat spriccel a tej. ezért előbb fejnem kell és csak úgy tudom mellre rakni.


2013. márc. 31. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Örülj neki. Egyetlen babának sem kellene éjjel enni, ha este eleget eszik.

Reggel pedig jól teszed, ha fejsz egy kicsit a melledből.

A lányomnál nekünk is így volt.

2013. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy " egyetlen babának sem kellene éjjel enni" ?!Frászt kapok ezektől a kijelentésektől!Ez a természet rendje.Vagy úgy gondolod,h megszületnek és egyből tudniuk kell,mikor van nappal és éjszaka?És mikor hogy kell viselkedni?Jézusom!!!


Kérdésedre a válasz:Örülj,hogy ilyen jó alvó a babád.Lehet lesznek még éjszakáitok amikor fent lesz sokat.(fogzás,stb...)Egyenlőre fejd a tejed,aztán egy idő után beáll,ha továbra is így alszik a babád.Az elején nekem is így volt,azután beállt a tejtermelés.3 hós baba anyukája

2013. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nekünk is igy volt.Azt hiszem 4 hónapos koráig.Onnan beindult a mozgásfejlődés nála nagyon meg a fogzás is és egészen 10 hónapos koráig bizony felébredt.Volt amikor óránként volt amikor csak 2-3 alkalommal.Utána már többet aludt éjjel,de ez még tudom,hogy változni fog nála:)

Szurkolok,hogy nálatok igy maradjon:)

2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Anyukám mesélte, hogy én is ilyen voltam, nagyon sokat aludtam, úgy kellett felébreszteni, hogy egyek! :D Mondjuk ez még mindig így van mert imádok aludni... :)
2013. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt. Születésétől kezdve csak egyszer kelt éjjel- szerencsésnek mondhatom magunkat.

Azt hülyeségnek tartom, hogy "minden babának így kéne". Az is természetes, ha óránként kel, az is, ha csak egyszer. A mell feszülése pedig pár hét- hónap alatt csökken, amikor beáll a kereset- kínálat.

2013. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!