Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 11 honapos es még...

Benfentes kérdése:

A kislányom 11 honapos es még nem mászik csak gurul es felül. Szerintetek nagy baj ha még nem mászik?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 22:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a gyerekorvos még nem küldött sehová?
2013. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem érdemes lenne megkérdezni a gerekorvost, esetleg egy Dévényesnek megmutatni.. Ilyen korban már legalább másznia kellene, de persze lehet, hogy csak kicsit lassabb a mozgásfejlődése
2013. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem igen nagy baj,mindjárt 1 éves,oké fiam gyors volt Ő ilyenkor már járt,mindenen túl volt.A doki nem küldött sehova?
2013. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Hát eléggé, már régen másznia kéne, fiam ennyi idősen már járt, ok az még nem elvárás, de mászni már mindenképpen kéne. dévényes tornászhoz vigyétek el.
2013. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
orvos még nem küldöt sehova csak a védönö emlitete hogy kellene mar masznia.probálkozik vele de hamar feladja es inkabb csak gurul.de compba tökéletesen megy mar
2013. márc. 31. 22:56
 6/24 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyógytornász, hogy 11 hónapos koráig kell elkezdeniük mászni. A helyedben megnézetném egy szakemberrel, a gyerekorvos vagy a védőnő biztosan tud valakit a közeletekben.
2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

én biztos elvinném. 10 hónapos korig "kell" mászni, utána a gyerekorvosnak tovább kéne küldenie. ez nem történt meg?

de ami miatt aggódnék az, hogy "csak gurul", hisz kúsznia azért már igazán kéne.

érdemes lenne elvinni gyógytornászhoz, lehet csak egy kis izom gyengesége van amit pár alkalommal orvosolni tudnak, viszont az agya a mozgással fejlődik, így nem ártana ha fejlődne, a jobb és bal agyféltek kapcsolata a kéz, láb váltakozó mozgásával indul be (tehát a mászsással), ezért lenne fontos nem halogatni

2013. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. nem láttam a kommentedet mikor írtam.

szóval kompozik... akkor azonnal dobd ki a fenébe azt a sz.rt és irány egy gyógytornász. pont ezért vannak ellene az orvosok, védőnők, gyógytornászok. olyan gyereket aki nem mászik, nem állt még fel, nem szabadna kompba tenni mert káros lehet!

2013. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Bue Sky válasza:
Ne ijedj meg. Én 15 hónapos koromban kezdtem el járni, anyáék elvittek az orvoshoz és az megvizsgált, azt mondta hogy nincs semmi bajom csak vagy eleshettem amikor egyedül próbálkozhattam felálni vagy lusta voltam járni.xd Azért vidd el egy orvoshoz, ne hogy komolyabb legyen a baj!
2013. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem a járással van baj,nem kúszik és nem mászik
2013. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!