Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Linkelnétek...

Hozzátáplálás? Linkelnétek hasznos oldalakat és adnátok tanácsot is?

Figyelt kérdés
ti hogyan álltatok neki?melyik étkezéseket hagytátok így ki?tápszer előtt kell kóstoltatni vagy utána vagy két étkezés között?mi még 7x eszünk egy nap,nappal 3 óránként és éjszaka 2x kel fel!hogyan álljak neki?azt tudom,hogy mikkel kell kezdeni(alma,répa,barack,sütőtök stb.)csak azt nem,hogy a tápszerezésnél miként álljak neki?és csak gyümilevet adjak neki előx vagy pépet is lehet?
2013. ápr. 1. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenki másképp csinálja, de az én tápszeres babámnak így csináltam: alma levével kezdtem 2-3kanállal kapott majd utána tápszer. másnap 2-3kanál püré majd tápszer. utána 5-6kanál püré a következő napon majd ujra tápszer, utána amennyit elfogad almából annyi mehet persze ha az előtte lévő napokba nem fáj tőle a hasa. én mindig tízórai előtt csináltam mert ha fáj tőle a hasa nappal még el kínlódik szegény de ha uzsit kezditek kiváltani épp éjjel lesz hasfájás.
2013. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!