Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek?...

Milyen babakocsit vegyek? Lent felsorolom mi a fontos. Persze olyat nem találok ami mindenben jó.

Figyelt kérdés

1.Vázra pattintható mózes, sport és hordozó

2.Könnyû legyen, városi közlekedés és 3. emeletre kell cipelnem

3.Legalább hátul fújt kerekek mert sokat kirándulunk

4.Magas legyen a mózes, ha mellette állok, a térdem fölött legyen (szmog miatt)

5.Ne a tolókar legyen fordítható hanem az elemeket lehessen 2 irányból feltenni

6.Ne 2 külön tolókar legyen

Hát ennyi. Elsõ babával Pierre C. volt, azt biztos nem szeretnék.

Minden véleménynek, ötletnek örülnék.

27hkm


2013. ápr. 1. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hááát. Nekünk Graco Symbionk van, de 1 pont nem illik rá ezek közül.


Én imádom a Gracokat. Sok van közülük, mai jó.


[link]


erre talán minden pont illik teljesen.

2013. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit szeretnék:

[link]

2013. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ennek egy pontja nem felel meg az "elvárásaidnak(kerekek)


viszont nem nehéz az elemeket nem kell leszedned róla,hogy megfordítsd. [link]

2013. ápr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

itt a másik is,de a kerekeke ennek sem olyan amilyet szeretnél


[link]

2013. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen elvárásokkal quinny buzzt vettem. Nem a legkönnyebb,de nem is fogsz olyat találni ami nagyon könnyű,akkor borulékony lenne.Itthon a babakocsit kikötöm a zárt lépcsőházba,a hordit/mózest cipeltem csak fel.

.

2013. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom Mo-n lehet e kapni ezt a markat...De ez egy telitalalat! Nekunk ugyan az ettol egyel regebbi van ami meg nem volt fujhato kerekkel...de meg az is annyira jo, hogy a masodik csemetenek sem akarok mast.

Konnyu, egy mozdulatra csukodik, megis nagyon stabil, egy kezzel iranyithato, helyben megfordithato, elso kerek felfuggesztett, hatalmas kosara van es a napellonzo ( hogy hivjak maskent?) extra nagy, szinte teljesen vedi a babat. Nekem is szempont volt a kozlekedes es az emeletek...Valamint fontos volt az elemek harca a tel es a nyar, a szel es a ho, az eso es a kenyelem, na meg a biztonsag.

2013. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem espiro vector van hátul fújós kerekekkel de úgy van ahogy előttem írták nem kifejezetten könnyű. Quinny buzzt is szívesen vennék vagy quinny moodd-ot (bár ez utóbbi szerintem m.o-n még talán nincs és drága, ebayról venném, vagy lehet az elefániban már van?? )

A Graco symbio is nagyon tuti nekem nagyon tetszik:)

De ha kifejezetten könnyűt keresel akkor annak nem fújós a hátsó kereke szerintem...

Peg Perego Skate is klassz (bár annak se fújósak a hátsók de viszonylag könnyű maga a kocsi) meg a Peg perego book plus de szintén nem fújós...

Még ami eszembe jutott és elég könnyű 3. emeletre cipeltem én is (chicco trio for me szett). De ez se fújós kerekű hátul, a tolókarja viszont nagyon ötletes hogy egyben is lehet de esernyőre is állítható és az egybefüggő tolókar ellenére esernyőre csukódik, kis helyigényű viszonylag.

És valóban amit írtál: tökéletes babakocsi nincsen:))) Valamiből mindig engedni kell sajnos:)

2013. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7 es vagyok rosszul értelmeztem hogy azt akarod hogy a sportrész is forgatható legyen? ( az előző válaszoló baby jogger city mini miatt kérdezem mert az nem forgatható nem? én abból a baby jogger city selectet néztem ki de örülnék ha a mini is forgatható lenne mert akkor olyat vennék inkább köv.babának).
2013. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ugy megorultem az elso valasznak, mert nekunk is graco symbionk van, es nagyon-nagyon megfelel minden szempontbol. Viszont kevesen ismerik itthon, legalabbis keveset latok belole az utcan. Tenyleg jok a graco-k, egyetertek ezzel is. Mondjuk ennek a tolokara fordíthato, de az elemek is két iránybol felcsatolhatoak. Szerintem univerzalis.
2013. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, minden általad felsorolt feltételnek megfelel:

[link]

2013. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!