Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az az ugráló tényleg 4 hónapos...

Az az ugráló tényleg 4 hónapos kórtól való?

Figyelt kérdés

Az van ráírva hogy 4 hónaptól való.De az enyémnek még nem ér le a lába így nem is teszem bele.Vagy nem kell hogy leérjen a lába?Mert még alábújj hegye sincs lent.Vagy tegyem bele bátran?

[link]


2013. ápr. 1. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Le kéne érnie a lábának! Álisd be a magaságot be kell nekünk ugyan ez van FP-ba :) És 4 hótól használtuk! :)
2013. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nekem az ilyenek alapból nem tetszenek, nem tnnek túl egészségesnek, szóval én nem venném meg/raknám bele.
2013. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Épp ez az hogy ez nem károsít!
2013. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek gerinckimélök.. és a másik részről sem károsit hogyelüőbb fog menni mint mászni! Mivel nem tanitja a gyermeket lépni mint a komp!
2013. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk rugós hinta van,azt mondta a gyerekorvos,hogy 5 hónapos kortól lehet bele tenni. Be kellett nekünk is állítani,mert nem ért le a lába. Állítólag nem árt,hanem használ.
2013. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legalacsonyabb beállításon sem ér le a lába:) Lehet az én babám a kicsi.:) És ha teszek alá egy könyvet hogy leérjen neki?
2013. ápr. 1. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
nekünk FP Jumperoonk van,de én csak 5,5 hónaposan tettem bele.én még várnék vele a helyedben legalább egy hónapot,amíg leér a lába.egyébként ez nem terheli a gerincet,ez nem olyan mint a kompok,ezt biztosan tudom,mert Dévényes véleményét is kikértem e téren,mikor a kisfiamnak megvettük Karácsonyra.
2013. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora előtt bele nem tenném a babámat.
2013. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én se tenném bele , főleg addig amíg nem tud ülni.
2013. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Adamo hintánk van és simán tud úgy ugrálni benne, hogy nem ér le a lába, azt nem engedném, nem kell hogy terhelje még az ízületeit: 9 hónapos "csak" kúsuik még, szerencsére nem próbálkozik a felállással sem, de a hintát szereti, szerintem az jobb, mert hátra tud dőlni és pihenni is tud benne.
2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!