Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek fontosak a...

Anyukák, nektek fontosak a szüleitek? Milyen a kapcsolatotok velük?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon. Anyukám sajnos nem él, 3 éve veszítettük el, nem is tudta már, hogy babát várok. Vele nagyon jó volt amúgy a kapcsolatom.

Apukámmal sosem volt igazán kapcsolatom. Vagyis együtt éltünk, de úgy elvoltunk egymás mellett mindig. Ez most is így van. Néha találkozunk, beszélünk pár mondatot, és ennyi. Sokáig, sokszor próbáltam segíteni neki, mert alkoholista. De nem hagyta, nem engedte, hogy beleavatkozzak az életébe.

2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon.Mielőtt megszületett a babám-de már külön éltem tőlük-mindennap találkoztam velük (anyukám meg apukám egy helyen dolgoznak,én pedig 10 percre tőlük.) Mióta megvan a kislányunk is nagyon szoros a kapcsolat,imádják a babámat (9 hónapos),és sokat vigyáznak rá,heti 3-szor biztos,hogy találkozunk.Szóval fontosak.És anyósomék is.
2013. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Apammal vagy 15 eve nem beszelek, anyammal is megromlott a kapcsolatom jopar eve.
2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon! Szinte együtt élünk, egy telken, csak külön lakásban. Minden nap együtt vagyunk, míg a férjem haza nem jön, utána csak akkor jönnek át, ha hívjuk őket, nem akarnak zavarni. Nekem óriási segítség, és nagyon örülök, hogy így van.
2013. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is! Mindent megbeszélünk, és hetente min. egyszer elmegyünk hozzájuk, még ha nem is a szomszédban laknak. (30 km)
2013. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!