Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menés közben babám jobb lábát...

Menés közben babám jobb lábát kicsit kifelé fordítja! Ez baj lehet? 9 hónapos

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan már egyedül megy?
2013. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyógytornászt (esetleg Dévényest) kellene keresnetek, maga az egyedüli járás is korai 9 hónaposan. Mászik egyébként?
2013. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen mászik!nem egyedül megy,hanem fogja az egyik kezünket és úgy!!idáig mindkét kezünket fogta de már csak az egyiket fogja!úgy áll kifelé a lába hogy a lába éle áll csak ki!nem mi erőltettük a járást ezt magátol csinálja!magátol feláll és bútorok mellett kapaszkodva megy egyedül
2013. ápr. 1. 20:39
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 9 hónapos múlt, kb egy hónapja én is észre vettem,hogy az egyik lábfeje,kifelé áll amikor megy (egyedül még Ő sem tud) elvittem a gyerekorvoshoz,azt mondta ne foglalkozzak vele,mert a kisgyerekeknek vagy így vagy befelé is fordulhat a lábuk. Amikor hazajöttünk utánna megint rendesen állt a lábfeje,de azóta azt vettem észre,hogy általában akkor áll így neki amikor cipő van rajta.Úgyhogy szerintem ne aggódjál, de azért megkérdezheted te is a gyerekorvosodat. :-)

2013. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen holnap viszem úgyis a védőbe és akkor rákérdezek!de párom szerint is semmi baja,azt mondja azért csinálja ezt mert még nem tud rendesen járni!
2013. ápr. 2. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!