Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek hogyan alszik...

Anyukák! Nektek hogyan alszik el a babátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

megszoptatom és utána el is alszik,majd beteszem a kiságyba.

kezdettől így van !(szerencsére)

4 hónapos

2013. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak cicin. 17 hónapos.
2013. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Este fürcsi vacsi, beteszem a kiságyba és magától elalszik születése óta. Nappal viszont nem mindig sikerül ilyen egyszerűen, ekkor bevetem a babakocsit, ha nagyon nyűgős.

8 hónapos kisfiú.

2013. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eszik, megbüfiztetem, lerakom az ágyába, cumi, alvós nyúl,simogatom kb. 1percig (van h nem kell) és elalszik.

Persze olyan is van h még 5 percig küzd az ágyban mire elalszik.

2013. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehezen.Kézben kell ringatnom 10 percig mire elalszik,utána berakom a kiságyba.Ez 2 hónapja van így,most 9 hós.
2013. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ölben,simogatja a hajam,vagy az apja pólóját.attól függ ki altatja.viszonylag könnyen elalszik,mikor már dörzsöli a szemét,ölbe fogom,cumi a szájába,és kb 2 perc.beteszem az ágyába és ennyi.
2013. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Este fürdés, utána szopi. Cicin elfárad es el is alszik. De ugye a bufiztetesnel felébred. Utána beteszem a kisagyaba, mondom neki, hogy szeretlek, adok neki puszit, megsimogatom, odaadom a cumijat es elaltatja magát. Néha van, hogy kicsit kinlodik, akkor bemegyek párszor, mindig visszaadom a cumit:)


3 es fel hos kislány

2013. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nappal: hintában

éjszaka: - jó esetben: fürdés után cici/tápszer,

- rosszabb esetben: séta, ének

(nem cumizik)

5 hós kisfiú

2013. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Estére az én kisfiam is elfàrad azzal nincs gond. Simàn bealszik. Èjszaka is evés utàn. Nappal sokszor csak ùgy ha nyöszörgéssel nyugtatja magàt. Ez zavar. Van igy még valakinél?
2013. ápr. 1. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Nappal nehezen alszik el nekem is. Ami bevált:


1. Legrosszabb helyzetben hordozókendőbe teszem kimegyek az erkélyre és ide oda ringatással elalszik


2. Fogom és hangosan susogok a fülébe és ringatom, ez is beszokott jönni


3. Áttértem arra, hogy a kisszobában, ahol alszik ott altatom lehúzott redőnnyel (előtte a nappaliban próbáltam, de mióta ott, azóta sokkal könnyebb)

2013. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!